ניקוי ספות בד / עור, ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים

ניקוי ספות בד / ספות עור

ניקוי ריפודים / ניקוי שטיחים

ניקוי ספות בפתח תקווה

 

050-3781924

ניקוי ספות            ניקוי שטיחים           טיפול בקרדית האבק           צור קשר

אש בניקיון, מתמחים בניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים, וכן שירותי שטיפת מכוניות בבית הלקוח, הכולל גם אפשרות לניקוי ריפודים לחידוש מראה הרכב.

שירותי הניקיון של אש בניקיון, ניתנים לדירות, וילות בתים, משרדים ומוסדות באזור פתח תקווה, תל אביב, גוש דן והמרכז, ובאזור השרון - רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה וישובי הסביבה. אש בניקיון מעניקים שירותי ניקיון מקצועי, עם יחס אישי לכל לקוח. אש בניקיון משתמשים בשיטות חדשניות עם חומרים מתקדמים אשר אינם מזיקים לסביבה.

להצעת מחיר ולייעוץ חינם - הקלק כאן  או התקשר 050-3781924

יעוץ חינם בבית הלקוח, שירותי ניקיון מקצועיים, מחירים זולים.

ניקוי ספות בד / עור

ניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור וריפודים, דורש ידע ומיומנות. כדי להשיג את התוצאה הרצויה, מבלי לגרום נזק לספות ולריפודים, יש צורך ביכולת לזהות את סוג הלכלוך הגורם לכתמים ולדעת להתאים לו את סוגי החומרים המתאימים שיבטיחו השגת תוצאה מושלמת. .

אש בניקיון, מתמחים בניקוי ספות וריפודים מכל הסוגים והמרקמים. החומרים והשיטות בהם משתמשים באש בניקיון, מטפלים עבורכם הן במראה הספות והריפודים והן בנושא סילוק ריחות רעים שדבקו בספות ובריפודים.

לאחר הטיפול וניקוי הספות, יקבלו הספות שלכם מראה מחודש "כמו חדש" וידיפו ניחוחות נעימים ורעננים.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים היא פעולה חשובה במיוחד, לאו דווקא רק מההיבט האסתטי, אלא גם מההיבט הבריאותי. כיום ידוע שהשטיחים הם מצע עשיר של קרדית אבק הבית, שהוכחה כמזיקה מאוד לבריאות דיירי הבית. הדבר חשוב במיוחד בחדרי ילדים ועוד יותר אצל מי שסובלים מבעיות נשימה ואלרגיות. ניקוי יסוגדי ומקצועי של השטיחים בבית יבטיח גם מראה רענן לשטיחים, גם ריחות נעימים וחשוב מכל - חשיפה מועטה יותר לקרדית האבק..

אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו בכל נושא הטיפול בקרדית האבק. נשמח לספק לכם שירותי ניקוי שטיחים וטיפול בקרדיט האבק.

טיפול בקרדית האבק / בעובש / סילוק ריחות רעים

קרדית האבק היא יצור מקרוסקופי, דמוי קרציה, הנמצא ומתפתח בסביבה חמימה ולחה. מצע הגידול בו היא נמצאת בבית, הוא אבק הבית, מצעים, ריפודים, שטיחים, וילונות ובובות פרווה.

קרדית האבק הוא גורם אלרגני מספר אחד בבני אדם והוא משפיע בשלוש אופנים עיקריים: גרד בעור, עיטוש וקשיי נשימה (בעיקר באסטמטיים). על כן, חשוב מאוד לטפל בתדירות מספקת בקרדית אבק הבית ולסלקה ככל האפשר מסביבת החיים הביתית שלנו.

עובש גם הוא מזיק לבריאותנו ויכול לגרום למחלות ריאה קשות. במקרה של הזנחה או אבחנה לקויה של סיבת מחלת הריאה, הדבר אפילו יכול להיות מסכן חיים.

לכן חשוב כל כך לטפל בקרדית אבק הבית באופן מקצועי ושיטתי, באמצעות המכשור והחומרים המתאימים, לכן ניקוי שטיחים, ניקוי ספות וריפודים הוא חשוב כל כך, מעבר לעניין האסתטי וההגייני שלו.

פועל יוצא נוסף של שירותי הניקיון אותם מספקים אש בניקיון, הוא סילוק ריחות רעים שנטמעים לעיתים בספות, בשטיחים ובמיטות שלנו, במיוחד כשבבית גדלים בעלי חיים דוגמת כלב או חתול.

אש בניקיון ישמחו לייעץ לכם ולהגיע אליכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות..

- חזור למעלה -

Share |

מבצע ניקוי ספות 2+3 

 400 ש"ח בלבד!

       

אש בניקיון - ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים, טיפול בקרדית האבק

אזור שירות: פתח תקוה, ראש העין, תל אביב, גבעתחיים, ראשון לציון, חולון, בת ים, גוש דן, רעננה, הרצליה, רמת השרון, כפר סבא, הוד השרון וישובי השרון

טלפון: 050-3781924


שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דף בית ויזואלי   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   דפוס   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   אטרקציות