מכבסת גילי הוד השרון

ניקוי יבש, מכבסה, גיהוץ בגדים

דף זה עוסק בנושא:

ניקוי יבש בהוד השרון

שירותי כביסה / גיהוץ

מכבסה למוסדות / לפרטיים

טלפון: 050-5688553

ניקוי יבש      מכבסה וגיהוץ      שירותי כביסה למוסדות    מפת הגעה

מכבסת גילי היא מכבסה בהוד השרון, (ממוקמת במרכז הוד השרון) ראה מפה. המכבסה מציעה שירותי כביסה, גיהוץ, ניקוי יבש, לתושבי הוד השרון ומושבי דרום השרון. אל המכבסה מגיעים גם מכפר סבא השכנה, מרמות השבים, נווה ירק, רמת הדר ירקונה ואפילו ממושב חגור.

המכבסה גילי הוד השרון, מציעה שירותי מכבסה ושירותי ניקוי יבש בטכנולוגיות מתקדמות וירוקות, הן לפרטיים והן למוסדות ומסעדות במחירים זולים ואטרקטיביים.

במכבסת גילי בהוד השרון, בטוחים שתהיו מרוצים ומבטיחים להחזיר את כספכם במקרה שלא תהיו מרוצים.

ניתן להזמין איסוף מבית הלקוח, או למסור כביסה או בגדים לניקוי יבש אצלנו במכבסת גילי הוד השרון.

מבצע לגולשי האתר! אמרו שהגעתם מהאתר וקבלו
 25% הנחה על המחירון!


להזמנת איסוף כביסה או בגדים לניקוי יבש - התקשרו עכשיו: 050-5688553

מסירת כביסה במכבסה - כתובתנו: מכבסת גילי רחוב דרך רמתיים 66 הוד השרון
(הקלק וראה מפה).

ניקוי יבש

מכבסת גילי הוד השרון, מציעה שירותי ניקוי יבש לפרטיים ולמוסדות, במחירים אטרקטיביים. ניקוי יבש הוא הכרחי לעיתים במקרים הבאים: ניקוי יבש לשמלות ערב, ניקוי יבש למעילים, ניקוי יבש לשמיכות פוך, ניקוי יבש לבדי סטן עדינים, ניקוי יבש להסרת כתמים.!

בניקוי יבש משתמשים במכשור ובחומרים המבטיחים מצד אחד שמירה על הבגדים על הבד, על חיוניות הצבע ומצד שני, מבטיחים רמת ניקוי והסרת כתמים שלא ניתן להשיג בכביסה רגילה במכונה.

מכבסה, שירותי גיהוץ בגדים

אם אתם אנשים עסוקים ואין לכם זמן לעשות כביסה, אם אתם זקוקים לבגדים מגוהצים ואינכם ממש אוהבים לגהץ, או שגיהוץ החולצה שלכם לא ממש מוצלח, אם פתאום התקלקלה לכם מכונת הכביסה, אם אתם סתם אוהבים לכבס את הכביסה המלוכלכת בחוץ... עבורכם שירותי הכביסה והגיהוץ של מכבסת גילי הוד השרון, היא הפיתרון האידיאלי.

במחיר שווה לכל נפש, אתם מקבלים את הכביסה שלכם נקיה ומגוהצת באופן מושלם. יש אפשרות שנבוא לאסוף את הכביסה שלכם מהבית ונחזירה אליכם עד הבית נקיה ומגוהצת. אפשרות שניה היא שתגיעו אלינו לרחוב הרצל 5 בשכונת מגדיאל הוד השרון, ותמסרו את הכביסה שלכם לכביסה וגיהוץ, הישר במכבסה.

שירותי כביסה למוסדות / למסעדות

מכבסת גילי מציעה שירותי כביסה ושירותי ניקוי יבש למוסדות ועסקים. שירותי כביסה וניקוי יבש לבתי אבות, שירותי כביסה וניקוי יבש למסעדות, לקבוצות ספורט, וכן לחברות ועסקים בהם ישנם מדים או בגדי עבודה.

אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ועל הסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת איכות העבודה.


- חזור למעלה -

___________________________________________________________________

ניקוי יבש הוד השרון, מכבסה, שירותי גיהוץ בהוד השרון, ניקוי יבש לשמלת ערב, ניקוי יבש לשמיכה, ניקוי יבש למעיל, הסרת כתמים בניקוי יבש באזור השרון    


 


 

מכבסת גילי - כבסים, ניקוי יבש, מכבסה, גיהוץ, ניקוי שטיחים
דרך רמתיים 66, הוד השרון
(ראה מפה)
טלפון:
050-5688553

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   סידור הבית   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   בתי מלון   אטרקציות