נדל"ן חדרה

דירות / בתים / קוטג'ים בחדרה

דף זה עוסק בנושא:

דירות למכירה חדרה

פרוייקטים חדשים בחדרה

אדמות חקלאיות פרטיות

משרד תיווך בחדרה

לפרטים: 054-5809070

דירות בחדרה     פרוייקטים בחדרה      אדמות להשקעה     צור קשר

אהוד וולודרסקי - יועץ נדל"ן, מתווך מוסמך, מומחה אזורי למזרח העיר חדרה.

אם אתם מחפשים דירה חדשה / דירת יד שניה, או נכס להשקעה עם החזר תשואה גבוה, הטומן בחובו פוטנציאל השבחה לערכו כבר בטווח הקצר והבינוני - חדרה היא המקום עבורכם.

אם אתם מחפשים מקום טוב במרכז הארץ, קרוב לים, 20 - 30 דקות ברכבת מתל אביב ומחיפה, שהמחירים בה עדיין "שפויים" - חדרה היא המקום עבורכם.

אם אתם מחפשים דירות למכירה, קוטג' לקניה, דירת גג, אדמה לבניה או כל נכס אחר לקניה או השקעה בחדרה - אהוד וולודרסקי הוא האיש שלכם במשרד התיווך המוביל בחדרה.

למה חדרה

בשנים האחרונות עוברת חדרה מהפך מעיר מנומנמת על קו החוף לדבר הבא בתחום הנדל"ן במרכז הארץ.

חדרה ממוקמת כחצי שעה מרעננה ובקרבת כביש 6 .המחירים הגבוהים באזור המרכז ואפילו בנתניה, זכרון יעקב בנימינה, גרמו לזרם בלתי פוסק של זוגות צעירים יזמים ומשקיעים לחפש דירה, קרקע או נכס למגורים, או להשקעה בחדרה.

פרויקטים ושכונות חדשות, נבנות בעיקר במזרח העיר חדרה - אזור הגובל בשטחים ירוקים הכוללים פיתוח שכונתי סביבתי מלא.

באזור זה של חדרה, עתיד להיפתח כביש 9, אשר יחבר את מזרח חדרה לכבישים 6,4,2

דירות, בתים, קוטג'ים בחדרה

בגבולה המזרחי של חדרה, ממוקמת שכונת בית אליעזר החדשה, אשר נבנתה בשנות ה- 90 והפכה להיות אחת השכונות האטרקטיביות בחדרה, הן למשקיעים והן לזוגות צעירים.

באזור זה של חדרה, ניתן עדיין (נכון למועד כתיבת שורות אלו) לקנות דירת יד שניה בת שלושה חדרים, בקומה שניה עם אישורי בניה על הגג (דופלקס) במחירים שנעים בין 550 ל - 600 אלף ש"ח.

אם מדברים במושגים של "תשואה על השקעה" על רכישת דירה כזו באזור המזרחי של חדרה, הרי שניתן לקבל דמי שכירות הנעים בין 2,200 ש"ח ל- 2,700 ש"ח לחודש, כלומר תשואה של 5% - 6%

קוטג'ים בחדרה באזור מתפתח זה, על אדמה בשטח של רבע דונם 140\250 מ"ר - עד 6 חדרים, נמכרים בין מיליון למיליון ומאה אלף ש"ח. נכסים אלו הם למעשה בתי הקרקע הזולים ביותר באזור המרכז.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? פנו לאהוד וולודרסקי בטלפון 054-9108590 או הקליקו כאן וצרו קשר במייל

פרוייקטים להשקעה בחדרה

חדרה הפכה לאחת מהשקעות הנדל"ן הכדאיות ביותר בישראל. ישנה תנופת בניה גדולה - פרויקטים חדשים נבנים בכל ברחבי העיר חדרה. פרויקטים אלו מושכים משקיעים מהארץ (וגם מחו"ל).

משקיעים אשר זיהו את המגמה של השבחתה של חדרה וסביבתה ומעוניינים לרכוש נדל"ן בעיר חדרה, שהיתה מנומנמת שנים רבות והפכה לפרוייקט הנד"לן החם בישראל.

חדרה הוא אולי העיר היחידה המרוחקת 30 דקות ממרכז הארץ, אשר עדיין ניתן לרכוש בה דירת 4 חדרים, יד שניה, בבניין חדיש, הממוקם במתחם ירוק, הכולל לובי מפואר, חניה פרטית עם שער חשמלי, במחירים שנעים בין 850,000 ש"ח ל- 970,000 ש"ח.

בפרויקט ששווק לאחרונה הוצעו דירות 4 חדרים + מרפסת שמש, ברמת גימור יוקרתית ב- 750 אלף ש"ח, דירות 5 חדרים ב- 850 אלף ש"ח ופנטהאוזים בשטח של 170 מ"ר + 80 מ"ר מרפסות במיליון ומאה אלף ש"ח.

דירות אלו נמכרו בתוך חודש! כמעט כל הרוכשים הם תושבי חוץ.

מעניינים לשמוע פרטים נוספים? - הקליקו וצרו איתנו קשר עכשיו ליעוץ חינם ללא התחייבות.

אדמות חקלאיות פרטיות להשקעה

אנו מציעים אדמות חקלאיות פרטיות להשקעה באזור חדרה, בנימינה, זיכרון יעקב, גבעת עדה ואזור השרון הצפוני.

ישנם משקיעים מתוחכמים, בעלי חזון, המחפשים אדמות להשקעה. בהשקעה באדמה חקלאית פרטית ניתן לעיתים קרובות, להכפיל את ערך ההשקעה במאות עד אלפי אחוזים בתוך מספר שנים.

בהשקעות מסוג זה, ניתן לרכוש אדמה חקלאית פרטית (חשוב שהאדמה תהייה פרטית - טאבו ולא אדמת מינהל!) באזור הקרוב לקו הבניין העירוני כשעליו יש יעוד עתידי בסיכוי גבוה, למגורים או תעשיה / מסחר.

ישנם כיום אנשים רבים עתירי רכוש הנובע רק מחזון ואורך רוח - על האדמה אותה רכש אביהם לפני שנים ב"גרושים" של אותם ימים, נבנים היום פרוייקטים נדל"ניים "חמים" אשר הפכו אותם לעשירים מופלגים.

מי שיחשוב היום במושגים אלו וישקיע נכון, יכול להיות זה שבעוד מספר שנים הוא או ילדיו, יקצרו את הפירות מאותה השקעה באדמה חקלאית פרטית.


אהוד וולודרסקי - יועץ ומתווך נדל"ן בכיר

הכתובת שלכם לנדל"ן בחדרה - שירות מקצועני עם יחס אישי


- חזור למעלה -

___________________________________________________________________

דירות חדשות / דירות יד שניה למכירה בחדרה, קוטג'ים, וילות, בתים פרטיים למכירה בחדרה, משרד תיווך בחדרה, אדמות חקלאיות פרטיות למכירה, פרוייקטים חדשים למכירה, דירות להשקעה בחדרה

               

דמרקר ממליץ על בית אליעזר חדרה

דמרקר ממליץ על חדרה

כלכליסט ממליץ על חדרה

נדל"ן חדרה - אהוד וולודרסקי, משרד תיווך בחדרה
טלפון: 054-5809070, אימייל: udivoll@gmail.com

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   עו"ד מקרקעין / נדל"ן   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   שירותי נדל"ן / בניה   בתי מלון   אטרקציות