עוגות / עוגיות

אפיה ביתית איכותית - כשר

עוגות לימי הולדת / לאירועים

משלוחים באזור קרית אונו

 

עוגות ועוגיות                       אודות                     צור קשר להזמנות

מדי בוקר, עולים בקריית אונו, ריחות מופלאים של אפיה ביתית, היוצאים אליכם הישר מהתנור החם. עוגות, עוגיות וקינוחים שונים, על בסיס חומרים טריים ומשובחים, המפתיעים את הטעם בכל פעם מחדש...

המתוקים של סיוון - אפיה ביתית איכותית, מציעים לכם עוגות, עוגיות ודברי מאפה שונים, הנאפים מהחומרים הטובים והטריים ביותר, הישר אליכם הביתה. האפיה היא ביתית ואישית, הישר מהתנור - לבית הלקוח. אתם מוזמנים להתענג עד הפירור האחרון.

כל המוצרים כשרים.

עוגות ועוגיות להזמנה:

עוגות מוס - מוס גבינה, מוס טריקולד, מוס חלבה, מוס אגוזים ועוד.

עוגות פאי - פאי פרג, פאי אגוזים, פאי שוקולד, פאי פירות, פאי לימון ועוד.

עוגות שמרים - שמרים שוקולד, שמרים קינמון ועוד.

עוגות בחושות - בטעמים שונים ומגוונים

עוגות קרם - עוגת ריבת חלב, עוגת אגוזים, עוגת שוקולד חמה, עוגת מרנג פירות ועוד.

עוגיות מרוקאיות - אפשרות הזמנה של עוגיות לחינה

קינוחים אישיים - גבינה, מוסים, מלבי ועוד.

עוגות לימי הולדת - אפיית עוגות מיוחדות לימי הולדת ולאירועים.

פיסול בשומשום לאירועים באיכות גבוהה - גם יפה וגם טעים...

היות ומדובר באפיה ביתית - אישית, יש להזמין מראש.
פנו אלינו טלפונית או במייל.

      רוצים להזמין? פשוט תקליקו על העוגה...

-חזור למעלה-

אודות:

סיוון עמרם ואחותה שירז, הן בשלניות באופות ממש מלידה. עוד כשהיו ילדות, היו מצטרפות לאימן שהיתה ידועה לכל שכניה ומכריה כבשלנית ואופה מספר 1 באיזור מגוריה, וספגו ממנה את סודות האפיה.

סיוון ואחותה שירז שגדלו בינתיים והקימו בית ומשפחה, שירז בצפון הארץ וסיוון במרכז הארץ - בקרית אונו, הקימו כל אחת בנפרד עסק של אפיה ביתית בו נצבר ידע של מספר דורות במשפחה.

סיוון הקימה את "המתוקים של סיוון" המספקת עוגות ועוגיות באפיה ביתית לתושבי קרית אונו וסביבותיה. עם אפשרות למשלוח הישר עד בית הלקוח. עם זאת, לא פעם מגיעות הזמנות גם ממקומות רחוקים יותר, לאחר שהמזמין הגר במקום מרוחק יותר, נתקל במקרה בפרוסת עוגה שאפתה סיוון לאחד ממכריו המתגורר בקרית אונו. (במקרה כזה, של הזמנה ממקום מרוחק, מבצע המזמין איסוף עצמי).

סיוון עמרם אופה עוגות באהבה רבה והדבר מורגש בכל ביס...  אתר זה מספק מידע בנושא עוגות באפייה ביתית. האתר היה שייך בעבר לסיון - המתוקים של סיוון ומוצע למכירה / השכרה לקונדיטוריה או עסק של אפיית עוגות ביתיות. ליצירת קשר הקליקו כאן ופנו אלינו.

עוגות באפיה ביתית
משלוחים באזור קרית אונו. ניתן לבצע גם איסוף עצמי.


שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דולה - תומכת לידה   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   אטרקציות