טכנאי גז | תיקון דליפת גז | התקנת נקודת גז

טכנאי גז במרכז / בשרון

חיבור כיריים לגז / בטיחות בגז

דליפות גז / התקנת נקודת גז

 

054-7979565

טכנאי גז            התקנת כריים           טיפים לבטיחות בגז           צור קשר

מריו גז - טכנאי גז מוסמך, מורשה על ידי משרד התשתיות הלאומיות, מבצע בדיקות בטיחות למערכות גז, התקנת נקודת גז, תיקון דליפות גז, העתקת נקודת גז ובדיקות תקינות תקופתיות למערכות גז עבור פרטיים, עסקים ומוסדות, במחירים בזולים בישראל.

מריו גז מעניק שירותים של התקנות מערכות גז, חיבור כריים גז, בדיקות בטיחות בגז ותיקונים הן בשירות חברות הגז והן באופן פרטי.

אצל מריו גז תקבלו שירותים של טכנאי גז עם אמינות ואחריות ללא פשרות, המלווים ביחס אישי, ובנוסף תהנו ממדיניות של קבועה של מחירים זולים לבתים פרטיים, דירות מגורים, מסעדות, עסקים ומוסדות באזור רעננה, כפר סבא, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון וישובי השרון והמרכז. מריו גז מעניק שירותים של התקנות מערכות גז, בדיקות בטיחות בגז ותיקונים, אישור תקינות למכבי אש, הן בשירות חברות הגז והן באופן פרטי .

להצעת מחיר ולייעוץ חינם - הקלק כאן  או התקשר 054-7979565

נתקלתם בבעיה? יש חשש לבעיה? - עם גז לא משחקים!!!
התקשרו אלינו עכשיו להתייעצות טלפונית ובמקרה הצורך נגיע לטפל בתקלה.

טכנאי גז במחירים הזולים בישראל

  שירות / מוצר מחיר  
  התקנת כיריים חדשים

במחירים הזולים בישראל - התקשרו להצעת מחיר זולה ומשתלמת

 
  העתקת נקודה (עד 1 מטר צנרת)  
  תוספת לכל 1 מטר צנרת (קוטר 3/8)  
  התקנת נקודות חדשות (2 ברזים)  
  אישור תקינות למכבי אש למסעדות  

טכנאי גז מוסמך

אם אתם זקוקים להתקנת נקודת גז, או העתקת נקודת גז, התקנת כיריים חדשים, או אם יש לכם בעיה במערכת הגז הביתית - זקוקים לתיקון כיריים גז, תיקון תנור גז, או כל מערכת גז אחרת, חושדים שיש דליפת גז, או אתם עסק המחוייב בבדיקות שוטפות עשל מערכת הגז, אתם זקוקים לטכנאי גז מוסמך ומאושר על ידי משרד התשתיות הלאומיות. עליכם לבקש מטכנאי הגז להציג את תעודת המעידה על כך שהוא מוסמך על ידי משרד התשתיות הלאומיות, לטיפול ותיקון מערכות גז.

תיקון כיריים גז / תנורי גז / דליפות גז

מריו גז מתמחים בהתקנת כיריים בבתים פרטיים ומוסדות וכן תיקון תנורי גז תעשיתיים, כיריים גז מקצועיים - תעשייתים, איתור דליפות גז ותיקון הדליפה, לעסקים ומוסדות באזור רעננה, כפר סבא, הוד השרון, הרצליה, רמת השרון וישובי הסביבה.

אם נתקלתם בתקלה במערכת הגז שלכם, אם אתם חושדים שיש דליפת גז או אתם זקוקים להתקנת כיריים גז, אם יש לכם מסעדה או מטבח תעשייתי ואתם זקוקים לתיקון כיריים גז, אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו בכל שעה. במקרה הצורך נגיע אליכם ונתקן את התקלה במערכת הגז שלכם.

טיפים לבטיחות בגז / מניעת דליפת גז

איך מתקנים לבד דליפת גז? - זהו, שלא עושים זאת בשום פנים ואופן!!!

בגז אין מקום לאילתורים! אתם חושדים שיש דליפת גז, מריחים ריח של גז בשעה שהגז סגור, ראשית כל - סיגרו את ברז הגז הצמוד לתנור או הכיריים, ועדיף גם לסגור את בלון הגז. אם אתם מריחים ריח של גז מהבית, בעיקר יש כללי "אל תעשה": את תדליקו בשום פנים ואופן את החשמל, השאירו את מכשיר הטלפון שלכם מחוץ לבית. פתחו את כל חלונות הדירה, צאו החוצה והזעיקו בדחיפות טכנאי גז.

איך מצמצמים את הסיכוי לדליפת גז מהכיריים? - מקפידים לערוך בדיקות תקופתיות, בהתאם להמלצת ספק בלוני הגז שלכם, לא נוגעים בצינור הגז המחבר את הכיריים או את תנור הגז שלכם. מנקים את הכיריים בסבון ומיים ולא במסיר שומנים שיכול לפגוע בחלקי פלסטיק ולגרום לאחר זמן מה אף לדליפת גז.

המשפחה יוצאת לחופשה, יש המלצות מיוחדות? - כן. אם אתם יוצאים לחופשה של מספר ימים, מומלץ לסגור את ברז הגז המוביל אל הכיריים, או כל מכשיר גז אחר. אם אתם יוצאים לתקופה של מספר חודשים, רצוי גם לסגור את בלוני הגז בחוץ.

- חזור למעלה -

_______________________________________________________________________________

דף זה עוסק בנושא: טכנאי גז ברעננה, טכנאי גז בכפר סבא, הוד השרון, תיקון כיריים גז בהרצליה, התקנת נקודת גז ברמת השרון, העתקת נקודת גז מחיר זול

Share |

טכנאי גז מוסמך
במחירים הזולים בארץ

 

         
מריו גז - ייעוץ, תכנון וביצוע מערכות גז - תיקון כיריים גז, התקנת נקודות גז

אזור שירות: אזור השרון והמרכז - רעננה, הרצליה, רמת השרון, כפר סבא, הוד השרון וישובי השרון

טלפון: 054-7979565


שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דף בית ויזואלי   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   דפוס   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   אטרקציות