יעוץ זוגי | טיפול משפחתי בתל אביב | ייעוץ אישי

ייעוץ זוגי בתל אביב

מטפלת זוגית תל אביב

טיפול משפחתי וזוגי במרכז

 

052-5625325

טיפול זוגי / משפחתי / פרטני          ייעוץ זוגי           אודות          צור קשר

אלקה זוטא - מטפלת מוסמכת ותיקה ומנוסה מאוד שחוללה שינויים בחייהם של אלפי מטופלים ומשפחות לאורך הקריירה הארוכה שלה כמטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, מתמקדת בתחום הטיפול האישי - פרטני, טיפול זוגי וטיפול משפחתי.

 מסייעת לזוגות הנמצאים במשבר זוגי, למשפחות הנמצאות משבר משפחתי עם אחד הילדים, או עקב אירוע טראומטי, וכן באמצעות טיפול אישי - פרטני, ליחידים החשים שמגיע גם להם להיות מאושרים בחייהם, וזקוקים לשם כך להכוונה ולאוזן קשבת.

אלקה זוטא עובדת במרכז "אלומה" - מרכז לטיפול זוגי ומשפחתי, הכולל מרכז למידה והכשרת מתמחים בתחום הטיפולי, אשר מעניק גם את שירותיו לאוכלוסיה מגוונת.

ניתן לפנות לאלקא זוטא לטפול זוגי , טיפול אישי, או טיפול משפחתי בקליניקה הפרטית הנמצאת במרכז תל אביב, אסתר המלכה 15 (הקליקו למפת הגעה)

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה התקשרו לטלפון 052-5625325 או הקליקו כאן

החיים יכולים להיות טובים ומאושרים. לפעמים צריך רק קצת עזרה....

טיפול זוגי | טיפול משפחתי | טיפול פרטני

אלקה זוטא מציעה טיפול זוגי לזוגות, על סף פרידה, זוגות במשבר (או על סף משבר), טיפול משפחתי, כשישנו חוסר שקט בתוך המשפחה או בעיה של יחסי הורים ילדים, וכן טיפול פרטני אישי למי שמרגישים שחייהם אינם מובילים אותם לכיוון הרצוי, שמרגישים "תקיעות" וחוסר סיפוק ממהלך חייהם. האווירה בחדר הטיפול אשר יוצרת מקום בטוח ומכיל, המאפשר להביא כאב, פגיעה, זעם וכעס, ולעבד את אותם הרגשות, היא זו שיכולה להניע לקראת התפתחות היכולת לבנות קשר בעל משמעות בטיפול האישי ובטיפול הזוגי והמשפחתי.

במהלך הטיפול הזוגי, לא אחת קורה שבמהלך החוויה המתרחשת בחדר הטיפול הזוגי, יכול בן הזוג לשמש כעד וכאובייקט המסייע לבן זוגו להתפתח, בד בבד עם התפתחותו הוא כסובייקט. כך נוצרת התפתחות באיכות הקרבה בקשר הזוגי מעבר לסכום חלקיה.

לעיתים, כאשר אחד מבני הזוג מגיע לטיפול בנפרד, מתרחש שינוי המביא לשינוי הקשר הזוכי ובבן הזוג האחר.

ייעוץ זוגי

ליעוץ זוגי מגיעים לרוב זוגות המרגישים כי קיימת בעיה, או משבר והם זוקוקים לאוזן אובייקטיבית מקצועית ומנוסה וליד מכוונת. ישנם גם מקרים שבהם זוגות עם מודעות גבוהה לחשיבות המערכת הזוגית לאושרם האישי, מגיעים לייעוץ זוגי אחת למספר חודשים, על מנת לתחזק את הזוגיות שלהם בנוכחות גורם מקצועי אובייקטיבי שיכול להנחות אותם במהלך "פגישת התחזוקה" התקופתית שלהם.

ייעוץ זוגי אמור לתת לזוגות המגיעים להתייעצות זוגית, איזושהי תובנה אובייקטיבית וזרקור על מצב הזוגיות שלהם.

היועץ הזוגי שאמור להיות הגורם המקצועי המנוסה ולעיתים גם "המבוגר האחראי" המשקף לבני הזוג את מצבם בסביבה רגועה ונעימה. מפגישת (או פגישות) הייעוץ הזוגי, אמורים בני הזוג לצאת עם מעין תוכנית אסטרטגית, או תוכנית פעולה שאמורה להוביל לשיפור הזוגיות שלהם. לעיתים נדרש ליווי וטיפול זוגי ממושך יותר על מנת לסייע לבני הזוג לממש את אותה תוכנית.

אודותיי - וה"אני המאמין" שלי

אני מטפלת מוסמכת ותיקה עם נסיון רב שנים. מדריכה. M.S.W. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, עובדת באלומה - אגודה לטיפול וייעוץ בחיי המשפחה, חברה באגודה הישראלית לטיפול האישי, הזוגי והמשפחתי.

גיבשתי שיטת עבודה אינטרגרטיבית המשלבת גישות שונות: פסיכודינאמית, אינטרסובייקטיבית, התייחסותית, אימאגו.

שיטת העבודה שלי מותאמות לצרכיו של הפונה (או הפונים) ולמטרות העבודה הטיפולית המשותפת. לאורך השנים עבדתי במרכזי טיפול עם אוכלוסיה רחבה ומגוונת. עסקתי בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי עם אנשים הנמצאים במצבי קושי ומשבר. עיקר עבודתי הינה טיפולית וייעוצית.

מתוך נסיוני המקצועי למדתי כי המושג ייחסים (תקשורת) אישית זוגית ומשפחתית ניתנים לפירוש ברבדים שונים. החל מהקונקרטי - המוחשי, דהיינו פיתוח מיומנויות תקשורת, ועד לרבדים עמוקים יותר, המתייחסים ליכולת להכיר ולהבין את הצרכים הרגשיים האישיים ולבטאם בפני הזולת (האחר) המשמעותי, מבלי לחוש בושה או אשמה.

ה"אני מאמין" שלי, הנשען על עבודה טיפולית ארוכת שנים, מבוסס על ההכרה ביכולת האדם לנוע ולהתפתח, הן כאינדיבידאןל, והן כזוג והן כמשפחה.

למדתי שאיכות החוויה הטיפולית היא זו שמאפשרת יצירת מקום בטוח ומפגש עם חלקים מעוררי חרדה, המודחקים , ולכן מעוכבים. בדרך זו נוצרת הרחבת המודעות העצמית ועולות תובנות חדשות, שהן הבסיס להתהוות להתקדמות ולהתפתחות.

- חזור למעלה -

_______________________________________________________________________________

דף זה עוסק בנושא: מטפלת זוגית בתל אביב, יועץ נישואין, טיפול משפחתי וזוגי בתל אביב, יועץ זוגי, יועצת משפחתית, יעוץ אישי, ייעוץ פרטני, ייעוץ לענייני זוגיות במרכז, טיפול משפחתי ברמת אביב, ייעוץ משפחתי לילדים בגיל ההתבגרות

Share |

 

"בכל אדם טמון הפוטנציאל להיות מאושר באמצעות הגשמה עצמית וזוגיות טובה"
אלקה זוטא - מטפלת משפחתית וזוגית. ייעוץ זוגי ואישי, טיפול זוגי

כתובת הקליניקה: אסתר המלכה 15 תל אביב, טלפון: 052-5625325


שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דף בית ויזואלי   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   דפוס   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   אטרקציות