האומנים - זיפות גגות

זיפות גגות מקצועי באזור נתניה, חדרה, במרכז - מחירים זולים

דף זה עוסק בנושא:

זיפות גגות נתניה / במרכז

זיפות גג משותף

זפת לגג מחיר זול

טלפון: 052-2539876

זיפות גגות בזפת חם              איטום גגות ביריעות ביטומניות    

האומנים - זיפות גגות, מתמחים בביצוע עבודות איטום גגות בבתים משותפים ובתים פרטיים בעלי גג שטוח, באמצעות שתי שיטות עיקריות: איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות, איטום גגות באמצעות זפת חם, הידוע יותר בתור "זיפות גגות".

ל"אומנים - איטום וזיפות גגות" נסיון של למעלה מ- 20 שנה של מקצוענות, ידע ואמינות ללא פשרות.

משה, המנהל והבעלים של האומנים איטום וזיפות גגות, מגיע באופן אישי עם צוות העבודה ונוכח בשטח, תוך שהוא מפקח ומוודא שהעבודה מבוצעת באופן מושלם.

האומנים זיפות וסיוד, עובדים בעיקר באזור נתניה - חדרה וישובי הסביבה. במקרים של עבודות בהיקפים גדולים במיוחד, הם מגיעים גם לאזורים מרוחקים יותר.

להצעת מחיר וליעוץ חינם
התקשרו עכשיו בטלפון: 09-8822197
052-2539876

כאמור, האומנים, מתמחים בביצוע עבודות איטום גגות בשתי שיטות עקריות:

איטום גגות באמצעות זפת חם.

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות.

זיפות גגות בזפת חם - מידע וטיפים

לפני הכל יש להדגיש, כי איטום באמצעות יריעות ביטומניות הוא איטום גג עמיד יותר ומחזיק מעמד למשך זמן יותר ארוך, מאשר זיפות גגות באמצעות זפת חם. (ישנה גם שיטה של זיפות גגות באמצעות זפת קר. אולם, עליה, אנו לא כל כך ממליצים, לכן לא נדון בה). אולם, החיסרון של איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא מחיר גבוה הרבה יותר. לכן רבים בוחרים לבצע זיפות גגות באמצעות זפת חם. סיבה נוספת לבחירת איטום באמצעות זיפות גג בזפת חם, היא גג בעל מבנה "בעייתי", אשר יוצר בעיה לבצע איטום באמצעות יריעות ביטומניות, לכן הברירה היחידה היא איטום הגג באמצעות זפת חם.

האומנים זיפות ואיטום גגות נחשבים למומחים מנוסים בסוג זה של איטום גגות באמצעות זפת חם, ומבצעים את עבודת זיפות הגג באמצעות מכונה חדישה המשפרת את הביצועים והתוצאות של עבודת הזיפות. בגמר העבודה גם תקבלו תעודת אחריות על העבודה.

להלן מספר דגשים וטיפים למי שבחרו להזמין זפת גגות שיבצע עבורם את העבודה: ראשית יש לשים לב שמשתמשים בזפת תקנית לזיפות גגות ולא בזפת זולה יותר שרק "צובעת" את הגג ולא ממש אוטמת אותו. שנית, יש לשים לב שזפת הגגות מנקה את הגג, לפני תחילת הזיפות עצמו, מכל הלכלוך והאבק שהצטבר עליו ושלא נותרות שאריות של זכוכית מדוודים שבורים. כמו כן, יש לשים לב שהזפת אטם היטב סדקים בולטים שנוצרו במשטח הגג..

בנוסף, תמיד שימו לב שהזיפות מתבצע אל מעבר לשטח הגג אותו אמורים לזפת. כמו כן, יש לשים לב שהגג מתקבל מסוייד לאחר גמר הזיפות. גג שאינו מסוייד - לא יחזיק מעמד במזג האוויר החם של הקיץ, אל מול השמש הקופחת. בנוסף - הקפידו לקבל תעודת אחריות של בעל המקצוע שביצע את העבודה. ואחרון חביב - על מנת לשמור על הגג המזופת, יש להקפיד לבצע סיוד בתחילת כל קיץ. הקפדה כזו, תשמור על הגג שלכם אטום לאורך זמן.

איטום גגות ביריעות ביטומניות - מידע וטיפים

איטום באמצעות יריעות ביטומניות, היא השיטה העדיפה והמתקדמת ביותר. בשיטה זו פורסים יריעות איטום ביטומניות על פני שטח הגג, תוך שבעל המקצוע מלחים את הקצוות של היריעות אלו לאלו, ואל הגג, באמצעות מבער המאחד את היריעות ו"תופר" אותן זו לזו.

עבודה זו דורשת מיומנות וידע גבוהים יותר והתמחות ייחודית. יש לשים לב שהיריות נפרסות ומגיעות אל מעבר לקצוות הגג, תוך שהם מכסות היטב את ה"תפרים" בין הגג לקירות. עבודה רשלנית של איטום ביריעות ביטומניות, יכולה לעשות נזק גבוהה יותר לגג מאשר עבודת זיפות גג מרושלת. הקפידו שהחברה היא חברה מנוסה וש/היא מעניקה לכם תעודת אחריות. האחריות מקובלת באיטום באמצעות יריעות ביטומניות היא 5 - 10 שנים.

האומנים איטום וזיפות גגות, מתמחים בסוג זה של איטום, משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר ונותנים אחריות מלאה על העבודה ל- 10 שנים.

- חזור למעלה -

___________________________________________________________________

זיפות גגות בנתניה / חדרה, איטום גגות ביריעות ביטומניות בחדרה ובאזור נתניה.
זיפות גגות / איטום גג בבית משותף.

 
למעלה - גג לאחר זיפות וסיוד של האומנים


למטה - גג לפני עבודת זיפות של האומנים
     


האומנים - המומחים לזיפות גגות / איטום גג ביריעות ביטומניות
 טלפונים: 052-2539876, 09-8822197 ,052-4672320

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   אפליקציות לאייפון   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   בתי מלון   אטרקציות