הקליקו לאתר הבית
הנדימן, תיקונים בבית, שיפוץ בתים

שיפוצים בבית / שיפוץ דירה

תיקונים בבית / תיקון ארונות

הנדימן / תיקונצ'יק

תיקוני אינסטלציה / שיפוצים

לפרטים: 050-5344741

שיפוצים        תיקונים בבית       תיקוני אינסטלציה     צור קשר

שלומי אבידר - שיפוצניק ותיקונצ'יק מומחה, מבצע שיפוץ בתים ותיקונים בבית - קטנים וגדולים.

שלומי הוא תיקונצ'יק (הנדימן), שיפוצניק "מסוג אחר" גם לאחר שנים רבות בתחום, הוא עדיין אוהב לתקן ארונות, אריחים שנשברו, לבצע תיקונים קטנים בבית וגם לשפץ בתים, לתקן סדרקים בקירות, ולראות איך חדר אמבטיה ישן ועבש, אם ארונות מתפרקים, הופך לחדר אמבטיה מחודש. לכן תמיד יהיה זה שלומי שיבצע את עבודת התיקון בבית שלכם ועבודות השיפוצים הקטנות בעצמו. 

שלומי הוא גם מומחה בתיקון הדברים הקטנים והמרגיזים המתקלקלים ונשברים בבית - החל מרגל של שולחן שנשברה ועד תיקון הפרגולה המתפרקת, מהחלפת נורה, ועד חיזוק כיור והחלפת סיפון בכיור המטבח.

אז אם אתם זקוקים להנדימן במרכז / בתל אביב / בשרון - תיקונצ'יק אמין ומקצועי, למישהו שיתקן משהו אצלכם בבית, או שיבצע שיפוצים קטנים - שלומי אבידר הוא האיש שלכם לביצוע העבודה.

 

שיפוץ בתים

שלומי שיפוצים ותיקונים בבית מבצעים עבודות שיפוץ בתים ועבודות שיפוץ דירות - מדובר בעבודות שיפוצים קטנות החל מתיקון סדקים בקירות, הדבקת אריחים רופפים, עבודות צביעה ותיקוני גבס, שיפוצים קטנים בחדר האמבטיה, החלפת ברזים, החלפת כיורים וכו..

העבודה מתבצעת במקצועיות, בדייקנות ובאחריות, תוך הקפדה על סביבת עבודה נקיה ומסודרת.

 

תיקונים בבית

תחום התיקונים בבית הוא בעצם תחביב שהפך למקצוע. מאז ומתמיד ידע שלומי לתקן דברים בבית. את הידע הזה, הפך שלומי למקצוע כשהקים את חברת השיפוצים והתיקונים לבית. שלומי מתמחה בתיקון כל הדברים "המרגיזים" שנשברים, או מתקלקלים בבית - החל מדלת שירותים חורקת ועד חידוש דלתות המטבח.

התקלקל הברז בכיור - שלומי יתקן, התפרקה לכם הכורסה הישנה שעוברת כבר שלושה דורות במשפחה - שלומי ירכיב, דלת המזווה לא נתקעת ולא נפתחת עד הסוף - שלומי ישחרר, ידיות המגירות במטבח הישן והטוב, נופלות כל יומיים - שלומי ידביק ויסדר. החלטתם להעביר את ארון חדר השינה שלכם לחדר הילדים - שלומי יפרק וירכיב את הארון במקומו החדש ואם צריך, יחדש את הארון כך שיראה ממש כמו חדש.

עכשיו כבר אין תירוצים לדברים הקטנים והמעצבנים שמוזנחים בבית - יש שלומי - הכתובת שלכם למכלול עבודת תיקונים בבית.

 

תיקוני אינסטלציה

שלומי מתמחה בביצוע מגוון עבודות אינסטלציה ותיקוני אינסטלציה בבתים ובדירות. .

את כל עבודות האינסטלציה מבצע שלומי בעצמו. החל מתיקון ברז מטפטף, אסלה מרעישה, תיקון נזילות, החלפת ברזים וכל מה שצריך בעבודות אינסטלציה בבית..

___________________________________________________________________

שלומי שיפוצים ותיקונים בבית (שיפוצים ותיקונים בשרון / במרכז) נותן שירות לתושבי אזור השרון - רעננה, כפר סבא, הוד השרון, הרצליה, רמת השרון, מושבי השרון וכן לישובי גוש דן ואזור המרכז - פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים, תל אביב, רמת אביב.אזור גוש דן

       

שלומי - שיפוצים / תיקונים בבית
כפר סבא, רעננה, הוד השרון, הרצליה והסביבה - טלפון: 050-5344741

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   הדפסת כרטיסי ביקור   תיקונים בבית במרכז   שיפוצים במרכז צימרים   קניונים   עיריות - מועצות אזוריות   אטרקציות