האם אתה בטוח שהביטוח שלך בטוח??

מבצע בדיקת תיק הביטוח שלך ללא עלות וללא כל התחייבות

  • בדיקה מקיפה וסידור תיק הביטוח והפנסיה
  • ביטול כפילויות וחיסכון בעלויות
  • התאמת מדוייקת של תיק הביטוח לצרכי המשפחה.
  • השגת התמורה המקסימלית לפרמיה שלכם
 

לבדיקת תיק הביטוח שלך ללא עלות וללא התחייבות הקליקו כאן, או חייגו 054-5442771

חיסכון של עשרות אלפי שקלים בעלויות הביטוחיות!


- חזור למעלה -

טיפים ועצות בנושא ביטוח

את הפנסיה שלך כבר בדקת? - הידעת שבדיקת פנסיה יכולה לחסוך לך במהלך החיים מאות אלפי שקלים?

לפני שאתה רוכש דירה, אתה בודק, שואל, מתייעץ עם מומחים. ההפרשות לקרן פנסיה הם בסדר גודל של דירה ויותר, בדיקת מומחה לפנסיה, הבוחנת את גובה ההפרשות לפנסיה, תנאי הפנסיה, תוכל לתת לך תמונה מלאה של מה כדאי לשפר והיכן ניתן לחסוך בעלויות בד בבד עם הגדלת התמורה.

ביטוח חיים למשכנתא ומבנה - כאן אתה יכול לקבל מחירים זולים וחיסכון של אלפי שקלים במהלך תקופת המשכנתא. עשיית ביטוח חיים למשכנתא ומבנה מחוץ לבנק, תתן לך לרוב ביטוח המבנה עם כיסוי מלא לעומת הביטוחים בבנקים לדוגמא כיסוי צד ג' במקרה של שריפה שעוברת לשכנים. בבנק אין כיסוי שמכסה נזק של שריפה שעוברת לאחד השכנים במקרה כזה של חוסר כיסוי ביטוחי למרכיב סיכון זה, -אתם תשלמו את כל הנזק! הקפידו לודא שיש כיסוי למרכיב זה. אם תהיו ערניים לנושא, תוכלו להשיג בביטוח משכנתה ובביטוח מבנה בסוכנות ביטוח חיצונית לבנק, גם מחיר זול יותר וגם כיסוי מקיף יותר.

ביטוח מבנה דירה ותכולה - ביטוח מפני שריפות ורעידת אדמה וצד ג' - נראה לעיתים שולי, אולם בעלות נמוכה, אתם יכולים למנוע מעצמכם צרה גדולה. כדאי שתהיו מכוסים.

ביטוח סיעודי - ביטוח זה בשנים האחרונות הפך לביטוח חובה לכל אחד, העלות של הביטוח קבוע הברגע שהצטרפת לפוליסה ועם הגיל לא משתנה לאורך החיים. היום, עם עליית תוחלת החיים, אחד מתוך שלושה הוא יזדקק בעתיד לטיפול סיעודי, אף אחד לא רוצה ליפול למעמסה על ילדיו. לכן, חשוב מאוד לעשות ביטוח סיעודי במקום בו יתנו לך את מלוא התמורה ולא יפילו אותך באותיות הקטנות.

ביטוח בריאות - ביטוח חשוב שמגן מפני קטסטרופות רפואיות כמו השתלות ותרפות שלא בסל הבריאות. בעלות של החל מ- 20 ש"ח לחודש למשפחה, אתם וכל משפחתכם מכוסים בביטוח חשוב זה, שיכול למנוע ממשפחתכם קריסה כלכלית בעת מחלה של אחד מבני המשפחה. ביטוחי בריאות ניתנים להרחבה למגוון ביטוחים מקיפים שמעניקים לך אפשרות לבחור כל רופא בעולם לכל ניתוח שתדרש לעשות. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו בקליק. לביצוע בדיקה של תיק הביטוחים שלכם ללא כל עלות וללא כל התחייבות


שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   פליירים / כרטיסי ביקור   פנקסי חשבוניות / קבלות   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   דפוס   בתי מלון   אטרקציות