גירים אוטומטיים - אוטומטיק

שיפוץ גירים אוטומטיים, מכירת גירים אוטומטים

דף זה עוסק בנושא:

גירים אוטומטיים

שיפוץ גירים אוטומטיים

טיפול בגיר אוטומטי לרכב

 

לפרטים: 03-7443010

שיפוץ גירים אוטומטים       טיפול בגיר אוטומטי         מפת הגעה

מכון גירים אוטומטיים - אוטומטיק, הוא מכון לשיפוץ וטיפול גירים אוטומטיים לרכב, המעניק שירותי שיפוץ והחלפת גירים אוטומטיים לכל סוגי הרכבים. מכון אוטומטיק מנוהל על ידי אייל אוחיון - איש מקצוע מהשורה הראשונה בתחום שיפוץ גירים אוטומטיים, בעל נסיון רב ומוניטין המעניק שירותים גם ליבואני המכוניות והמוסכים המורשים שלהם. אתם מוזמנים להגיע ישירות למכון גירים אוטומטיים אוטומטיק ולחסוך את פערי התיווך.

במכון גירים לרכב אוטומטיק, משפצים ומטפלים בכל סוגי הגירים האוטומטיים לכל סוגי הרכב - גיר לרכבים פרטיים, גירים אוטומטיים לטנדרים, גירים לג'יפים כמו גם כל סוגי גירים אוטומטיים לרכבי 4X4.

מכון גירים לרכב - אוטומטיק, נמצא ברחוב וישנגרד 7 בת ים (בעבר מיקומו היה בתוך מתחם שירות לרכב, הנמצא על דרך לוד - בין צומת סביון למשטרת מסובים, על הדרך לוד ושירת את תושבי אור יהודה, נווה מונוסון, קריית אונו, סביון)

אם אתם גרים באזור חולון, בת ים, ראשון לציון אנחנו במרחק 5 דקות מכם. כמובן שאנו ממשיכים לשרת את תושבי אור יהודה, קרית אונו, סביון, נווה מונוסון, יהוד, ובקעת אונו (15 דקות מכם),

אתם מוזמנים להכנס אלינו ולקבל את השירות הטוב ביותר, במחירים הזולים ביותר

למפת הגעה מדוייקת הקליקו כאן.

  התקשרו בקליק

שיפוץ גירים אוטומטיים

מכון גירים אוטומטיים - אוטומטיק, מתמחה בשיפוץ גירים אוטומטיים לרכבים מכל הסוגים. אם הגיר האוטומטי ברכב שלכם מתחיל להחליק, להשמיע דפיקות, או להראות סימני שחיקה, זה הזמן שלכם להגיע לאוטומטיק מכון לשיפוץ גירים לרכב. הזנחה של הגיר שלכם והתעלמות מהבעיה, עלולה להביא אתכם למצב בו תאלצו להתקין ברכב שלכם גיר חדש בעלות יקרה מאוד.

במקום זאת, במכון אוטומטיק יש לכם את האפשרות לשפץ את הגיר המקורי של הרכב שלכם, על ידי מומחה שיביא אותו לדרגה של תקינות מושלמת, כשהיתרון הנוסף, מעבר לחיסכון של אלפי שקלים, הוא שהגיר המקורי שלכם נשאר ברכב ותמיד עדיף לנסות להשאיר את הגיר המקורי ברכב. במקרה והגיר ברכב שלכם אינו ניתן לתיקון, נוכל להתאים לרכב שלכם גיר אוטומטי משופץ במצב "כמו חדש", בעלות זולה לעין שיעור מגיר חדש.  

טיפול בגיר אוטומטי

גיר אוטומטי, זקוק לטיפול אחת ל- 40,000 קילומטר (או 3 שנים). הטיפול כולל החלפת פילטר גיר והחלפת שמן גיר, החיוניים על מנת לשמור על תקינות מערכת הגיר האוטומטית לאורך זמן. במכון אוטומטיק לטיפול ושיפוץ גירים אוטומטיים, עומדת לרשות הרכב שלכם, מכונה חדישה בטכנולוגיה משוכללת לטיפול והחלפת שמן גיר.


- חזור למעלה -

___________________________________________________________________

גירים אוטומטיים, מכון לתיקון גיר אוטומטי, שיפוץ גיר אוטומטי, מוסך לשיפוץ גירים אוטומטים, מחיר זול באזור חולון, בת ים, ראשון לציון. לא רחוק מאזור בקעת אונו -  יהוד  מונוסון, אור יהודה, קריית אונו          

מוסך לרכב / טיפול 10,000
צמיגים לרכב / כיוון פרונט
מצברים / מצברים לרכב
חשמלאות רכב / מיזוג אויר לרכב
אגזוזים לרכב / ממירים קטליטיים
שיפוץ / תיקון גירים אוטומטיים

אוטומטיק - מכון שיפוץ טיפול בגירים אוטומטיים לכל סוגי הרכב
  רחוב ישראל וישנגרד 7 בת ים

טלפון: 03-7443010, 053-5509002

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דפוס   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   בתי מלון   אטרקציות

בניית אתרים - webtov.info אתרים טובים לעסקים