טיפול במגע ותנועה - אבי בחט

מטפל אלטרנטיבי לבעיות גב שלד ויציבה

דף זה עוסק בנושא:

טיפול במגע / מטפל בתנועה

טיפול אלטרנטיבי / בעיות גב

טיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח

עקמת / כאבי גב תחתון

לפרטים: 054-4306930

פריצת דיסק      כאבי גב       עקמת      כאבי ברכיים

אבי בחט - קליניקה טיפולית לבעיות שלד שרירים ויציבה.
הטיפול מתאים לבעיות שקשורות ליציבה ולתנועה כמו :
פריצת דיסק, עקמת, כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי ברכיים .
טיפול בשילוב מגע – (עיסוי טיפולי אורתופדי) עם הכוונה בתנועה נכונה ויציבה נכונה, לטיפול בבעיות אקוטיות ולמניעת הישנות הבעיה.
הטיפול בשיטת בחט מבוסס על רולפניג, טרייגר, ושיטת פאולה, על מצע של עיסוי בגישה הוליסטית עם התייחסות לקשר גוף נפש..

אבי בחט – טיפול במגע ותנועה
קליניקה אלטרנטיבית לבעיות אורתופדיות
מטפל במגוון בעיות אורתופדיות אקוטיות וכרוניות, בעזרת שיטת בחט – אינטגרציה ייחודית של שיטות טיפול פיזיקאלי, אותה הוא מלמד בארץ ובחו"ל.
משך הטיפול בין 50 ל 75 ד'. וסדרת טיפולים אפקטיבית לבעיות כרוניות נמשכת כ12 טיפולים בממוצע.
עקמת (סקוליוזיס) – הטיפול מוריד את מתח השרירים המושכים את עמוד השדרה, מקטין או מעלים לחלוטין את הכאב!
כאבי גב – טיפול ידני אפקטיבי להורדת מתח השרירים היוצרים את כאבי הגב.
פריצת דיסק! – הטיפול בשיטת בחט מציע אלטרנטיבה אפקטיבית לניתוח, בשילוב המגע והתנועה הנכונה.
בעיות של אי שליטה בשלפוחית השתן, וצניחת רחם, ובעיות נשימה – ניתנות לפתרון!.

לאתר הבית של אבי בחט - טיפול במגע ותנועה הקליקו כאן

טיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח

כאבי גב כרוניים הנובעים מבעיה של פריצת דיסק או בלט דיסק, הם כאבי גב שניתן למנוע. הבעיה האקוטית במצב של בלט דיסק או פריצת דיסק, נובעת ברוב המקרים מדלקת שיוצרת לחץ וכאב. בטיפול בשיטת בחט תקבלו ייעוץ, הכוונה או טיפול ישיר המסייע בהתמודדות עם הכאב האקוטי. הטיפול מבוסס על מספר שיטות וטכנולוגיות המשולבות בטיפול אנרגטי המאפשר לעבור לטיפול מבני שתפקידו לאזן את מבנה עמוד השידרה, תוך שהוא גורם לחזרת הדיסק למקומו.

למידע נוסף הקליקו כאן או התקשרו לטלפון: 054-4306930

טיפול בכאבי גב

רוב הבוגרים החל מגלאי 20 - 30 בעולם המערבי, סובלים מכאבי גב. בעיקר כאבי גב תחתון. אם כאבי הגב לא נובעים כתוצאה מתאונה, הרי שקרוב לודאי שהם נובעים עקב יציבה ותנועה לא נכונות, לעיתים עקב עקמת (סקוליוזיס) מולדת בעמוד השדרה היוצרת לחץ על החוליות ומתח מתמיד של השרירים, לעיתים עקב מצב זמני של הריון, לעיתים עקב סוג התעסוקה - כאב גב עקב ישיבה מול מחשב, כאב גב כתוצאה מהרמת משאות, נהיגה וכו.

הרפואה הקונבנציונלית מציעה לרוב טיפולים באמצעות כדורים ואף זריקות המקלות על הסימפטום הנקודתי, אך אינן מטפלות בבעיה עצמה.

שיטת בחט המבוססת על טיפול במגע ותנועה ועל טיפול אנרגטי, מקלה על כאבי הגב ,ומלמדת את המטופל כיצד למנוע את חזרתם של כאבי גב וכיצד להתנהל נכון בחיי היום יום על מנת למנוע את הישנותם של כאבי הגב.

לטיפים לעזרה ראשונה ולהקלה ומידע נוסף הקליקו כאן או התקשרו לטלפון: 054-4306930

מניעת כאבי גב על ידי ישיבה נכונה - ניתן למנוע חלק ניכר מכאבי הגב, על ידי ישיבה נכונה, הן בסביבת מקום העבודה שלנו והן בנהיגה.

אנו נמצאים שעות רבות בעבודה, במצב ישיבה סטטי ושם נוצרים התנאים שיגרמו לנו את מרבית בעיות הגב, או "התפסויות" הגב. במרבית המקרים, ניתן למנוע זאת, באמצעות הקפדה על מספר כללי התנהגות פשוטים.

כאן משמאל, מצורף סרטון הדרכה לישיבה נכונה. התנהגות בהתאם למוסבר בסרטון ההדרכה בן 4 הדקות, יכול למנוע מכם את הסבל הכרוך באותם כאבי גב הנוצרים כתוצאה מישיבה לא נכונה. בהצלחה.

טיפול בעקמת בעמוד השידרה (סקוליוזיס)

אם אתם סובלים מכאבי גב, יתכן ויש לכם עקמת בעמוד השידרה הנקראת בשפה המקצועית "סקוליוזיס". עקמת בעמוד השידרה יכולה להיות מולדת, יכולה להתפתח ולהחמיר בגיל ההתבגרות. לעיתים מתפתחת עקמת בעמוד השידרה בסביבות גיל שלושים, עקב סוג העבודה. ברוב המיקרים הנטיה לעקמת עמוד שידרה היא נטיה מולדת ולא פעם אף תורשתית.

הטיפול בעקמת מוצלח יותר, ככל שמתחילים אותו בגיל מוקדם יותר. הטיפול בעקמת מבוסס על הרפיית השרירים המכווצים בצד אחד של הגב, חיזוק הצד החלש ואיזון התנועתיות ומתח השרירים בשני צידי הגב, במקביל עם חיזוק שרירי הבטן. הזנחה והתעלמות מבעיית עקמת עמוד שידרה יכולה להוביל בגילאים מבוגרים לבעיות גב כרוניות שילכו ויחמירו עם הגיל. התמודדות באמצעות תרגילים מתאימים, תעצור את ההדרדרות והחמרת העקמת ואף תשפר את מצב בעיית הגב.

לתרגילים לאיזון המבנה במצב עקמת ומידע נוסף הקליקו כאן או התקשרו : 054-4306930

טיפול בכאבי ברכיים

בעיות ברכיים יכולות לנבוע ממספר סיבות, ביניהן, פציעת ספורט, נפילה או כיפוף לא נכון של הברך שיכול לגרום לפגיעה ברצועות הברך או המניסיקוס, וכן בריחת סידן (אוסטיאופרוזיס) בגילאים מבוגרים - שכיח יותר אצל נשים. הכאב מופיע בדרך כלל במאמץ, בעונות מעבר ושכיחותו עולה עם הגיל, בעיקר כשלא מטפלים בבעיה. שיטת אבי בחט, מציגה תוצאות טובות גם בטיפול בבעיה של כאבי ברכיים כרוניים. התנהלות לפי שיטת בחט, תמנע, במקרים רבים, החמרה בהתקפי כאב הברכיים ואף תשיג הקלה משמעותית ומניעה כמעט מוחלטת של הכאב..

למידע נוסף הקליקו כאן או התקשרו לטלפון: 054-4306930


- חזור למעלה -

___________________________________________________________________

כאבי גב, פריצת דיסק, בלט דיסק, טיפול אלטרנטיבי, טיפול במגע, טיפול בתנועה, טיפול בבעיות גב, כאבי ברכיים, טיפול בבעיות אורטופדיות ללא ניתוח  

Share |

     
סרטון על ישיבה נכונה למניעת כאבי גב


     

אבי בחט - טיפול במגע ותנועה לבעיות אורטופדיות של גב ושלד
סניפים: תל אביב | רמת חן (רמת גן) | שריגים

טלפון: 03-5254384, 054-4306930

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   סידור הבית   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   בתי מלון   אטרקציות