פליירים - הדפסת פליירים / עלונים.

הדפסת פליירים / עלונים

עיצוב פלייר

עלוני פרסום - ברושורים

מחירים זולים - מבצע

דף הבית    עיצוב גרפי     כרטיסי ביקור     פליירים     ניירת משרדית ושונות     צור קשר

בר עיצובים והפקות דפוס מדפיסים פליירים באיכות גבוה ביותר, במחירים זולים במיוחד, להלן מספר דוגמאות: פלייר צבעוני בגודל 10X20 ס"מ - 5,000 יחידות, הדפסה דו - צדדית, ב- 450 ש"ח בלבד! (פליירים אלו הינם הפליירים המתאימים ביותר בגודלם לתיבות דואר)

פליירים צבעוניים בגודל A5 בכמות של  5,000 יחידות, הדפסה דו - צדדית, ב- 490 ש"ח בלבד!

ניתן להזמין פליירים בגדלים שונים: פלייר A5, פלייר A6, פלייר, A4 פלייר בגודל A3, הדפסת רבע גליון, חצי גליון ועוד. ניתן גם להזמין גדלים לא סטנדרטים וכן הדפסה עם קיפול.

ברוב הגדלים ניתן לקבל הדפסה דו צדדית - לרוב ללא תוספת מחיר.

ההדפסה מתבצעת על גבי על נייר כרומו איכותי 135 גרם, נייר 170 גרם, הדפסה על נייר 220 גרם והדפסה על נייר כרומו עבה - 300 גרם.

הדפסה בצבע אחד על נייר "רגיל" 80 גרם - פחות מומלץ, אך גם כן אפשרי. אנו מאמינים שאם עושים משהו, עושים אותו הכי טוב שאפשר. לכן אנו חושבים, שכדאי להדפיס פליירים צבעוניים, במיוחד שבכמויות של 5,000 יחידות ומעלה, כמעט ואין הבדל בין הדפסת צבע אחד על נייר פחות איכותי לבין הדפסה צבעונית על נייר איכותי. בכמויות קטנות של 1,000 - 2,000 יחידות ישנו חיסכון מסויים. כאמור - ניתן להזמין אצלנו גם הדפסת פליירים בצבע אחד על נייר נטול עץ במשקל 80 גרם.

דפוס דיגיטלי להדפסה בכמויות קטנות. אנו מבצעים גם הדפסות דיגיטליות בכמויות קטנות, אם כי למטרה של הפצת פליירים לפרסום, הכמות המינימלית המומלצת לצורך השגת אפקטיביות היא 5,000 יחידות.

ניתן לשלוח אלינו קובץ מוכן להדפסה או להשתמש בשירותי עיצוב שלנו ולעצב את הפליירים אצלנו בעלות מוזלת. כחלק מהשירות, תוכלו לקבל אצלנו גם סיוע בניסוח הפלייר ובגיבוש הרעיון.

מידע על השימוש בפליירים כאמצעי לפרסום וקידום מכירות: פליירים (נקראים לעיתים גם ברושורים, או עלוני פרסום), הינם עדיין אחד מאמצעי הפרסום הנפוצים ביותר בעולם. עלונים לפרסום בתיבות דואר הם אמצעי שיווק נפוץ בעיקר בעסקים קטנים ובינוניים, אולם גם עסקים גדולים משתמשים בהם, בעיקר כשהם מעוניינים להגיע לאיזור גיאוגרפי מוגדר. פליירים מופצים בדרכים שונות: יש מי שמפיצים פליירים בנקודות המכירה במקומות הומי אדם, דוגמת מרכזי קניות, רשתות שיווק ובאירועים שונים, יש מי שמפיצים עלונים בתוך עיתונים, לעיתים מפיצים פליירים על ידי הצמדה למגבי מכוניות באזור גיאוגרפי מוגדר או בחניונים של במרכזי קניות. אולם אין ספק שהשיטה המקובלת ביותר של הפצת פליירים היא הפצה לתיבות דואר, הגודל המקובל להפצת עלונים בתיבות דואר הוא פלייר גודל של 10X20 או פלייר בגודל A5 (בסנטימטרים - 21X15). (פלייר בגודל 10X20 ס"מ נוצר מלכתחילה והפך לנפוץ יותר, מאז שנכנסו לשוק תיבות הדואר החדשות בעלות הפתח הצר יותר).

 לא מעט פעמים כבר הספידו את שיטת הפרסום על ידי פליירים, במיוחד בעידן האלקטרוני שפרסום רב מופנה לאינטרנט, עדיין נפוצה שיטת הפרסומים באמצעות פליירים - עלוני פרסום. בשיטה זו כאמור משתמשים בעיקר עסקים קטנים ובינוניים, עקב עלותם הזולה יחסית.

לגבי מידת האפקטיביות של שיטת הפרסום באמצעות פליירים, הדעות חלוקות. יש מי שטוענים שהשיטה לא אפקטיבית כי רוב הפליירים מגיעים לפח האשפה לפני שעיינו בהם בכלל, מצד שני - יש הטוענים כי בלי פליירים, לא היה להם כלל עסק וכי העסק שלהם בנוי על הפרסום על ידי פליירים. הסטטיסטיקה מדברת על תגובה של בין רבע אחוז לבין שניים וחצי אחוזים (במקרים מוצלחים במיוחד).  כמו בכל פרסום, מעבר לאמצעי המדיה בו משתמשים, במקרה זה - פליירים, חשוב המסר וחשובה גם דרך העברת המסר,קרי - דרך ההתנסחות - הקופירייטינג והעיצוב.

הכמות המינימלית המומלצת להפצת פליירים כדי להשיג אפקטיביות, היא 5,000 פליירים. לכן גם זו הכמות המינימלית המודפסת בדרך כלל. ולרוב אין הבדל משמעותי בין הדפסת 3,000 פליירים לבין 5,000 פליירים.

לפרטים נוספים, הזמנות והצעות מחיר הקליקו וצרו איתנו קשר עכשיו

   

בר עיצובים והפקות דפוס - עיצוב גרפי שמביא לקוחות, בשילוב הפקות דפוס איכותי וזול עם יחס אישי.

אמייל: bar.osnat@gmail.com  נייד: 052-2450361, 052-3287056

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דפוס   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   אטרקציות