ניירת משרדית. פנקסי חשבוניות ועוד.

פנקסי קבלות / פנקסי חשבוניות / פנקס הזמנות

מגנטים לפרסום למקרר

מדבקות לרכב, מחירים זולים

דף הבית    עיצוב גרפי     כרטיסי ביקור     פליירים     ניירת משרדית ושונות     צור קשר

בר עיצובים והפקות דפוס מעצבים ומספקים מגוון מוצרי דפוס נוספים ביניהם: מגנטים לפרסום, גלויות פרסום, פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלות, פנקסי הזמנות, ניירת משרדית עם לוגו, מעטפות מודפסות, ניירות ממו - מזכרים, מדבקות צבעוניות בגדלים שונים, מדבקות לרכב, מדבקות עמידות לתנאי חוץ ועוד. והכל באיכות מעולה ובמחירים זולים!

פנקסי קבלות / חשבוניות / הזמנות

פנקסי קבלות / פנקסי חשבוניות (יש המכנים אותם גם פנקסי מע"מ), ופנקסי הזמנות מודפסים לרוב בפורמט של מקור עם שני העתקים של נייר כימי. פנקס קבלות / חשבוניות סטנדרטי מגיע בגודל של A5 אך ניתן גם להזמין גדלים אחרים, ישנם גם פנקסי קבלות / חשבוניות בפורמט של 6 קבלות בדף או 8 קבלות בדף. הפנקסים ממוספרים על ידי נומרטור ומעוצבים עם הלוגו והפרטים שלכם - על פי דרישה ובהתאם לתקנות רשות המסים.

מגנטים למקרר / מגנטים לפרסום

מגנטים לפרסום מגיעים בגדלים שונים ולעיתים גם בצורות שונות. לרוב מדובר על מגנטים למקרר, כשהפורמט המקובל הוא מגנט ריבועי או מלבני. הגדלים הנפוצים הם של מגנטים בגדלים של 9X7 ס"מ, 9X8 ס"מ ומגנטים בגודל 9X5 ס"מ הזהים לגודל של כרטיס ביקור - כרטיס ביקור מגנטי. ניתן, כאמור ליצר ולהדפיס מגנטים בגדלים שונים ואף בשטנצים (חיתוכים) שונים.

ניתן להשיג אצלנו מגנטים לפרסום, במחיר זול ואטרקטיבי, לדוגמא:
מגנטים לפרסום למקרר, מלבני, בגודל 5
X8 במחיר 790 ש"ח בלבד! 
מגנטים לפרסום למקרר, מלבני, בגודל 8
X5 במחיר 320 ש"ח בלבד! 
*המגנטים הם מגנטים עבים עם ציפוי למינציה איכותי.

גלויות פרסום

גלויות פרסום משמשות לרוב כאמצעי פרסום בדיוור ישיר, או בתוך סטנד העומד בבית העסק. גלוית פרסום מודפסת על גבי נייר כרומו 300 גרם בהדפסה דו צדדית. גלויות פרסום משמשות גם כהזמנות לפתיחות, הזמנות לאירועים, הזמנות למסיבות ועוד. ניתן להזמין אצלנו גלויות פרסום במחירים זולים ואטרקטיביים במיוחד.

ניירת משרדית / ניירת מכתבים

ניתן להשיג אצלנו ניירת משרדית לסוגייה השונים - נייר מכתבים בגודל A4 (או כל גודל אחר) עם לוגו של החברה / העסק, נייר מזכר נייר ממו, מעטפות מודפסות ועוד. במחירים זולים ואטרקטיביים

מדבקות צבעוניות

מדבקות צבעוניות בכל כמות, מדבקות נייר, או מדבקות פוליאסטר עמידות המתאימות כמדבקות חוץ, מדבקות לרכב ועמידות בגשם ושמש.

לפרטים נוספים, הזמנות והצעות מחיר הקליקו וצרו איתנו קשר עכשיו

     

בר עיצובים והפקות דפוס - עיצוב גרפי שמביא לקוחות, בשילוב הפקות דפוס איכותי וזול עם יחס אישי.

אמייל: bar.osnat@gmail.com  נייד: 052-2450361, 052-3287056

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דפוס   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   אטרקציות