עיצוב גרפי. עיצובים שמביאים לקוחות.

עיצוב גרפי מקצועי,

גרפיקה, עיצוב לוגו, עיצוב פלייר, עיצוב מודעות לעיתונים

עיצוב הזמנות לאירועים

דף הבית    עיצוב גרפי     כרטיסי ביקור     פליירים     ניירת משרדית ושונות     צור קשר

מחלקת העיצוב הגרפי של בר עיצובים והפקות מבצעת עבודות עיצוב גרפי עבור עסקים, חברות ואף משרדי פרסום. המוטיב המרכזי שמנחה את בר עיצובים והפקות בעבודות הגרפיקה והעיצוב המבוצעות בו הוא אפקטיביות העיצוב הגרפי ושיקוף אופי החברה, או העסק, עבורו מבצעים את עבודת העיצוב הגרפי, כלומר בראש וראשונה יש לבצע עבודה ש"תביא לקוחות".

לשיטתנו - מטרתו של כל מוצר פרסומי היא להביא לקוחות לעסק. מטרתנו היא להביא למימוש הקונספט השיווקי של העסק ולהעלותו בצורה הטובה ביותר על הנייר כך שישתקף לצרכן באופן ויזואלי. אנו מתמחים בביצוע עבודות עיצוב גרפי  עבור המדיה הכתובה בעיקר ובבניית שפה עיצובית אחידה המותאמת לצרכי העסק. ניתן לקבל אצלנו שירותי עיצוב גרפי מגוונים: עיצוב לוגו, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב פליירים ופוסטרים, עיצוב פולדרים וקטלוגים, עיצוב מודעות פרסום לעיתונים, עיצוב כרטיסי ביקור, ואף עיצוב הזמנות לאירועים (עיצוב הזמנות לחתונה, בר מיצווה ועוד)

מחלקת העיצוב הגרפי מנוהלת על ידי אוסנת בר - מעצבת גרפית מנוסה המשלבת נסיון והבנה עסקית עם רקע באומנות ובעיצוב תכשיטים

עיצוב לוגו / עיצוב ניירת משרדית / עיצוב כרטיסי ביקור

לוגו (בעברית - סמליל) מוצלח אמור להיות כזה שישקף כהרף עין את מהות העסק וישאיר רושם חיובי אצל המתבונן. זהו אלמנט גרפי, צורה או עיבוד לטקסט שאמור להיות מזוהה עם החברה, או העסק אשר לו הוא שייך. לוגו יכול להיות מלווה הסיסמא או במילה מסויימת. לוגו יופיע על הניירת המשרדית של החברה לכן בד"כ ילווה עיצוב הלוגו בעיצוב ניירת משרדית ועיצוב כרטיס ביקור.

עיצוב פליירים / עיצוב מודעות פרסומת

לפלייר או מודעת פרסום בעיתון יש הזדמנות של שניה אחת או פחות מכך, לתפוס את עינו של המתבונן. אם פיספסת שניה זו, כנראה שהפלייר שלך יזרק לפח לפני שבכלל יעיינו בו או שהדף בו נמצאת הפרסומת שלך יהפך כהרף עין לטובת הדף הבא בעיתון. לכן יש ליצור את המודעה או העלון באופן כזה שימשוך את העין ויגרום למתבונן בו לקרוא אותו ולתת צ'אנס למסר שבו לעבור.

אנו מאמינים שעבודת עיצוב גרפי חייבת להיות פשוטה, לא מתנשאת ומותאמת למסר ולקהל המטרה ובד בבד ליצור את ה- EYE CATCH - את אותו מוטיב ש"יתפוס את העין" - שלא יאפשר למתבונן להתעלם מהמודעה / העלון שמול עיניו. זו המומחיות שלנו. בכך אנו מתמחים.

עיצוב פולדרים וקטלוגים

פולדרים וקטלוגים הינם חלון הראווה של העסק שלכם. דרכו אתם נותנים ללקוח הפוטנציאלי שלכם הצצה לתוך העסק שלכם. פולדר / קטלוג מוצלח, אמור להשאיר רושם חיובי על הלקוח הפוטנציאלי ולתת לו את הרושם שאתם עסק רציני ומקצועי בתחום בו אתם עוסקים. כמובן שיש את התוכן עצמו, ואופן ניסוח המלל, אבל הרושם הראשוני הבלתי מודע כמעט, נוצר על ידי אופן עיצוב הפולדר או הקטלוג שלכם, הגרפיקה ודרך העיצוב שלו.

עיצוב הזמנות לאירועים / הזמנות לחתונות / לברית בר מצווה וכו

עיצוב הזמנות לאירועים, אינו תחום סטנדרטי שאנו עוסקים בו, אולם לאחר שמספר חברים ביקשו מאיתנו לבצע עיצוב הזמנה לחתונה וחברים טובים נוספים שלנו ביקשו עיצוב הזמנה לברית מילה של בנם, החלטנו שבין כל העיצובים העיסקיים שאנו מבצעים יש מקום לבצע עיצוב הזמנות לשמחות, ויש לנו מכך גם הנאה מרובה. אז אם אתם מחפשים הזמנה קצת שונה מהסטנדרט לאירוע שאתם מקיימים - אנחנו כאן גם לשירותכם. ניתן גם להפיק ולהדפיס את ההזמנות אצלנו.

 

לפרטים נוספים, הזמנות והצעות מחיר הקליקו וצרו איתנו קשר עכשיו

       

בר עיצובים והפקות דפוס - עיצוב גרפי שמביא לקוחות, בשילוב הפקות דפוס איכותי וזול עם יחס אישי.

אמייל: bar.osnat@gmail.com  נייד: 052-2450361, 052-3287056

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דפוס   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   אטרקציות