כרטיס ביקור. הדפסת כרטיסי ביקור בזול.

הדפסת כרטיסי ביקור

עיצוב כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור מגנטים

בר עיצובים והפקות

דף הבית    עיצוב גרפי     כרטיסי ביקור     פליירים     ניירת משרדית ושונות     צור קשר

כרטיס ביקור מהווה מעין "כרטיס הכניסה" - המוצר הראשון שתעניק ללקוח הפוטנציאלי שלך במפגש הראשוני שלך איתו. הוא מסמל באופן לא מודע את אופיו של העסק שלך. כרטיסי ביקור הם גם כרטיס הכניסה שלנו אליך הלקוח המזדמן שיתכן ובמקרה "נחת" כאן אצלנו באתר.

לכן, כמדיניות, החלטנו לתת לך את המוטיבציה הראשונית לפנות אלינו ולו רק בגלל המחיר - אנו מספקים את כרטיסי ביקור במחיר הזול בארץ: 2,000 כרטיסי ביקור ב- 200 ש"ח בלבד!

מדובר בכרטיסי ביקור איכותיים, המודפסים על נייר כרומו צבעוני איכותי 300 גרם. עם אפשרות להדפסה דו צדדית. ניתן לקבל כרטיסי ביקור עם ציפוי למינציה מט, או למינציה מבריקה בתוספת 70 ש"ח בלבד!

אם אתם מפיצים כרטיסי ביקור בכמויות, אנו נותנים לכם אפשרותכם להדפיס 5,000 כרטיסי ביקור צבעונים במחיר של 375 ש"ח בלבד!!! עם הדפסה דו צדדית ללא תוספת במחיר.

תוכלו גם לעצב את כרטיסי הביקור אצלנו בעלות סמלית של 100 ש"ח - מדובר בעיצוב מקצועי ברמה גבוהה. (במקום ב- 250 ש"ח - 350 ש"ח שהוא המחיר המקובל לעיצוב גרפי מקצועי ברמה הזו). ניתן גם לעצב בעלות של 50 ש"ח, אם בוחרים עיצוב מתוך שבלונה קיימת.

ניתן להזמין גם כרטיסי ביקור מגנטיים למקרר במחירים זולים. אם יש לכם עסק של שירות לבית או לבתי עסק אחרים, אם אתם בעלי מקצוע לבית (חשמלאים, שיפוצניקים, אינסטלטורים וכו.) או אם המוצר שלכם הוא מוצר המסופק בהזמנה טלפונית בתדירות גבוהה יחסית (מזון לבעלי חיים, דיו למדפסות, מוצרי מכולת במשלוח וכו), מגנט פרסומי למקרר, הוא דרך טובה ויעילה להיות זמין ללקוח שלכם ברגע הנכון - רגע הצורך. במקום שיתחיל לחפש מספר טלפון - יש לו את מספר הטלפון שלכם מול העיניים כל הזמן וגם ברגע המכריע - רגע ההחלטה מהיכן מזמינים את השירות / המוצר.

יש אפשרות גם לכרטיס ביקור בפורמט של מדבקה. אם אתם מספקים שירות שהוא מוצר מתכלה, או מוצר שיש בו אלמנט של שירות, יתכן ותעדיפו "כרטיס ביקור" במדבקה.

לפרטים נוספים, הזמנות והצעות מחיר הקליקו וצרו איתנו קשר עכשיו

       

בר עיצובים והפקות דפוס - עיצוב גרפי שמביא לקוחות, בשילוב הפקות דפוס איכותי וזול עם יחס אישי.

אמייל: bar.osnat@gmail.com  נייד: 052-2450361, 052-3287056

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דפוס   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   אטרקציות