ראש דיו למדפסת, דיו זול למדפסות, טונר למדפסת

בדף זה ריכזנו עבורכם קישורים ומידע על ראשי דיו למדפסות מכל הסוגים, טונרים למדפסות ולמכונות צילום, ראש דיו ממוחזר, ראש דיו תואם וכן מחסניות דיו מקוריות. נסביר כאן גם את ההבדלים בין ראש דיו ממוחזר, ראש דיו תואם וראש  דיו מקורי. כמו כן, נזכיר גם את נושא ערכת מילוי ראשי דיו למדפסת.

  • מעוניינים לרכוש ראש דיו למדפסת, או טונר למדפסת מבלי לצאת מהבית? דף זה מרכז קישורים ישירים לספקי דיו למדפסת וכן טונרים למדפסות במחירים זולים, המאפשרים לבצע הזמנה באינטרנט בקליק או בטלפון של ראש דיו למדפסת, או טונר למדפסות, במחירים זולים ואטרקטיביים שיגיעו אליכם במשלוח חינם עד הבית או העסק תוך זמן קצר!

  • דיו מקורי למדפסת - זוהי האופציה היותר בטוחה, אך הפחות זולה מבין ארבעת אופציות הרכישה של ראשי דיו למדפסת. פשוט רוכשים ראש דיו מקורי תוצרת חברת המדפסת שלכם - דיו למדפסת HP דיו מדפסת אפסון, דיו למדפסת קנון, דיו מקורי למדפסת לקסמרק וכו. כאן יש פחות משחק במחיר כי המחירים הם מחירים המוכתבים פחות או יותר על ידי היבואנים הגדולים.

  • דיו תואם למדפסת - זוהי מחסנית דיו חדשה אשר מיוצרת על ידי חברה שאינה החברה המקורית של המדפסות, אולם הוא דיו המתאים מכל הבחינות למדפסת, ואמור לבצע את אותה עבודה שמבצע הדיו המקורי. הוא נראה בדיוק כמו מחסנית הדיו המקורית ואמור לעבוד כמו הדיו המקורי של המדפסת. מחירו לרוב זול בין 30% ל- 50% ממחירה של מחסנית דיו מקורית למדפסת. החיסרון הוא שישנן חברות שהצליחו ליצור רכיב אלקטרוני במחסנית המקורית שלהם שאותו לא הצליחו החברות המייצרות את הדיו התואם לחקות באופן מושלם ואז תתכן בעיה בחלק מפונקציות ההדפסה במדפסת. אולם, אם מדובר במחסנית דיו תואמת באיכות גבוהה, אשר הצליחו לייצר אותה עם תיאום מדוייק למקורית, הרי שמדובר במוצר שלרוב אינו נופל ממחסנית הדיו המקורית. ברוב המקומות הרציניים המשווקים דיו למדפסות, יסכימו להחליף לכם דיו תואם שאינו מתאים למדפסת שלכם, ללא כל בעיה. אולם רצוי להעלות את האופציה הזו טרם הרכישה ולסכם על זכות ההחלפה למחסנית דיו תואמת או ממוחזרת.

  • דיו ממוחזר למדפסת (או דיו חליפי למדפסת) - זוהי מחסנית דיו מקורית, אשר הוחזרה לגוף אשר יודע למלא אותה מחדש. כלומר, זהו ראש דיו שהתרוקן ומולא מחדש בדיו על ידי חברה העוסקת בשיווק דיו ממוחזר למדפסת. הזמנת ראש דיו למדפסת בחברות הממחזרות ראשי דיו, תזכה אתכם בד"כ בהנחה, מכיוון שהמחסנית שהחזרתם, תשמש כבסיס למחסנית דיו ממוחזרת שתגיע לאדם אחר.

  • היתרון הגדול הוא המחיר הנמוך עבור ראש דיו. החיסרון הוא שלעיתים באין בקרת איכות טובה אצל ספק מחסנית הדיו הממוחזרת, יתכן שתקבלו מוצר שלא יהיה תקין.
  •  


  • מילוי דיו למדפסת - זוהי האופציה הזולה ביותר בד"כ, בה מקבלים ערכת מילוי דיו למדפסת (מתאים בעיקר למחסנית דיו בצבע שחור ולא למחסנית דיו צבעוני), ובשיטת "עשה זאת בעצמך", ממלאים את מחסנית הדיו הריקה בדיו הנמצא בבקבוקון דיו המתקבל עם הערכה, וזאת באמצעות מזרק המיועד לכך. בסופו של דבר מקבלים ראש דיו ממוחזר "תוצרת בית". שיטה זו מתאימה למי שיש לו מעט חוש טכני וכן למי שמחסנית הדיו הריקה שלו היא באיכות טובה. הבעיה מתעוררת כמובן, כשמדובר בראש דיו שאינו תקין מבחינת המנגנון המכני ו/או האלקטרוני שלו וכן במי שהחוש הטכני שלו קצת בעייתי...

  • הגעתם עד לפה ואתם גם בעלי עסק? מגיע לכם צ'ופר - רוצים 2,000 כרטיסי ביקור במחיר של 200 ש"ח בלבד? פשוט הקליקו כאן

פליירים | גלויות ביקור | כרטיסי ביקור | דפוס


 
שימושון קניונים עיצוב גרפי הדפסת פליירים כרטיסי ביקור קלאב הוטל דיל בתי קולנוע שלח לחבר צימרים