בית במושב גבעת ח"ן

משק למכירה / נחלות במושבים

דף זה עוסק בנושא:

משקים למכירה בשרון

משק למכירה / נחלה למכירה

בית למכירה במושב גבעת חן

משק עזר למכירה במושבים

לפרטים: 052-2450361

משק עזר למכירה במושב גבעת ח"ן    |  בית פרטי ברעננה

מושב גבעת חן נמצא צמוד לרעננה. אחד היתרונות המרכזיים של בית במושב גבעת ח"ן הוא במיקום שלו - ממש בתוך רעננה (חצי ק"מ ממרכז רעננה) ומצד שני - נפרד מרעננה.

במושב ישנם גני ילדים ופעוטונים, הן פרטיים והן של המועצה האזורית דרום השרון, אליה משתייך מושב גבעת ח"ן. מושב גבעת ח"ן נחשב לאחד מחמשת המושבים האקסלוסיביים המבוקשים ביותר בישראל ולכן גם היקרים ביותר. ביניהם רישפון, ובית ינאי (שהפך ליוקרתי רק בשנים האחרונות עקב היותו יושב ממש על חוף הים בקרבת נתניה) ואף יותר מהמושבים בצרה, בני ציון, וחרוצים, הנמצאים מצפון לרעננה, על כביש גהה. (הסיבה שלא שומעים כמעט על עסקאות במושב גבעת ח"ן, היא העובדה שרק פעם בכמה שנים, משתרר משק למכירה במושב).

 

תיאור המשק למכירה

הנכס המוצע למכירה, הינו משק עזר בשטח של 2,100 מ"ר, הכולל חצר גדולה ומרווחת עם עצי פרי, בית בגודל 380 מ"ר, הבנוי משתי קומות + מרתף גדול (מואר עם חלונות - נמצא 1/3 מעל הקרקע) ישנו מחסן נוסף בגודל 24 מ"ר שיכול (בהשקעה של 30,000 ש"ח שיפוץ) לשמש בקלות כמשרד, או כיחידת מגורים חיצונית, ישנו גם הליך לקבלת אישורים לבית נוסף בשטח של 200 מ"ר.

היתרון הגדול של קניית בית במושב בשרון בכלל ובגבעת ח"ן בפרט, הוא שניתן להגשים את החלום של בית כפרי בסביבה ירוקה ושקטה, מבלי לותר על יתרונות העיר, היות והמושב נמצא, כאמור ממש בתוך רעננה, בסמוך לעליה המתוכננת לכביש 531 מרעננה, ולתחנת הרכבת שעתידה להיבנות ברעננה על תוואי 531, מה שיאפשר להגיע ברכבת לכל הארץ. המושב נחשב למושב איכותי ומונה כ- 70 משפחות. הוא גובל בהרצליה במערב, רעננה בצפון והוד השרון - רמות השבים במזרח ובדרום. ילדי גבעת ח"ן לומדים בבתי הספר ברעננה. במושב ישנו מגרש כדורס, בית עם והוא מאופיין כישוב קהילתי עם חיי חברה ואיירועים חברתיים, בד בבד עם היתרונות של רעננה השכנה והוד השרון השכנה מהצד השני.

 מבחינות רבות, רכישת בית במושב גבעת ח"ן דומה לרכישת קוטג' / בית ברעננה, כשהיתרונות ברורים: ברעננה, בשכונה ברמה דומה למושב, בשטח של כ- 600 מטר מגרש, תעלה כ- 10-12 מליון ש"ח, לפחות. בעוד שכאן מדובר על 13 מליון ש"ח, כשהשטח הוא בגודל באזור זה: 2,100 מטר, יותר מפי 3, ישנו מבנה למשרד / מחסן, אופציה ריאלית לבית נוסף וכל יתרונות המושב והירוק והשקט מסביב, ריח הפרדסים ועם זאת היתרונות של הקרבה למרכז רעננה.

המחיר המבוקש: 13,000,000 ש"ח

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? התקשרו לטלפון: 052-2450361

תיאור הבית

הבית הינו קוטג' בן 2 קומות + מרתף. השטח הבנוי הכולל הוא 380 מ"ר, מתוכם 70 מטר מרתף. הבית הינו בן 20 שנה ומתוכנן בתכנון ארכיטקטוני ייחדי.

בקומת הקרקע, ישנו סלון, פינת אוכל גדולה, מטבח גדול, חדר עבודה, חדר כביסה, שירותי אורחים, ויחידת הורים מרווחת הכוללת חדר אמבטיה מרווח מאוד.

בקומה העליונה, אליה מוביל גרם מדרגות מעגלי מרווח הממוקם בתוך מעין פאטיו, נמצא אגף הילדים, הכולל חדר מגורים גדול עם מטבחון, 2 חדרי שינה, חדר אמבטיה, חדר שירותים ומרפסת גג בשטח של 50 מ"ר, המשקיפה אל החצר והפרדסים ממזרח.

המרתף הוא בן 2 חלקים, יש בו שירותים ומקלחת וכן ממ"ד. המרתף מואר ומאוורר ונמצא בשליש מגובהו מעל פני האדמה.

הערה: כמובן שאם אתם באים עם "חלום ארכיטקטוני" משלכם, אתם יכולים להרוס את הבית הקיים ולבנות במקומו בית חדש לפי התכנון שלכם, אולם אם אינכם שייכים לאלו שאין להם כלל מגבלות תקציב, הרי שהבית הקיים הוא בית עם תשתית מצויינת, הוא מרווח מאוד ואם התכנון הכללי שלו לטעמכם, למרות היותו בן 20 שנה, תוכלו לקבל אותו כבית חדש בהשקעה של 500 - 900 אלף ש"ח, עם התאמות מבניות בהתאם לצרכי וטעמי עיצוב הפנים שלכם.


- חזור למעלה -

___________________________________________________________________

בית במושב גבעת ח"ן, רמות השבים, בצרה, בני ציון, משקים למכירה בשרון, משק עזר למכירה, משק למכירה במרכז, נחלה למכירה במושבים, בתים למכירה במושבים בשרון

 מחיר: 13,000,000 ש"ח

מבט מאמצע החצר, אל צידו האחורי של הבית
     

מועצה אזורית דרום השרון

עיריית רעננה

house in givat hen / raanana  

 

 

 

 

בניית דפי נחיתה / אתרי מכירה
לבתי יוקרה

בית במושב גבעת ח"ן - משק עזר למכירה במושב בשרון / במרכז
טלפון: 052-2450361

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   דפוס   צימרים   קניונים   עו"ד מקרקעין / נדל"ן   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   בתי מלון   אטרקציות

בניית אתרים - webtov.info אתרים טובים לעסקים