משוגעים לאייפון - מידע על איפון, אפליקציות מומלצות לאייפון, קישורים לאתרים בנושא אייפון ואפליקציות לאייפון

משוגעים לאייפון הוא מדור בו ריכזנו עבורכם קישורים ומידע שימושי על מכשיר האייפון. על אפליקציות איכותיות, אפליקציות לאייפון יעילות ו/או מדליקות במיוחד, ולעיתים על אפליקציות שהן מבחינת חובה, לדעתנו, אפליקציות חובה לאייפון, הן אפליקציות אשר יכולות ממש לשדרג את האייפון שלכם ולהפוך אותו למכשיר טוב ונוח יותר ברמה התפעולית היום יומית. (לדוגמא: תארו לכם שהיתה אפליקציה לאייפון אשר מאפשרת להכתיב הודעת טקסט, או לחייג באמצעות דיבור. אפליקציה לאייפון כזו, לדעתנו היא הכרחית למי שנוהג ברכב.)

 • בהמשך הדף, ריכזנו עבורכם את כל המידע והקישורים לאתרים הקשורים למכשירי אייפון של אפל וכן לתחום אפליקציות לאייפון iPhone ומקומות בהם ניתן להוריד אפליקציות, אתרים בהם יש סקירה מקצועית ומקפת של אפליקציות לאייפון וכן יוצגו בו מידי פעם סקירות לאפליקציות שנראות לנו כאפליקציות לאייפון השוות סקירה שלנו
  תחילה כמה מילים על האייפון:
  איפון הוא מכשיר הסמרטפון המוביל בעולם. (לפחות לדעתו של כותב שורות אלו) נכון, התחרות גדולה וישנו גם הגוגל-פון עם מערכת אנדרואיד, הבלאקברי ועוד מספר סמרטפונים - טלפונים חכמים מדור 3 ומעלה, המאפשרים גלישה ידידותית באינטרנט והורדת אפליקציות ייעודיות למכשירי הסמרטפון.

  אך ללא ספק - הראשונה שהציגה את התפיסה של הסמארטפון המודרני היא חברת אפל יצרנית האייפון. לדעתנו, גוגל עומדת לתת את ה"פייט" הרציני ביותר לאייפון של אפל, שכן כוחה השיווקי והדומיננטיות שלה באינטרנט, הם המשמעותיים ביותר, מה גם שהיכולות הטכנולוגיות שלה והבנת הלקוח הם ברמה שאינה נופלת מזו של אפל.

  האייפון כיום עובד בגירסת iOS4 המאפשר גם הפעלת אפליקציות אייפון ברקע, הממשיכות לפעול גם כשמתבצעת שיחה וגם שמפעילים אפליקציה אחרת.

  כדי להוריד אפליקציות חייב להיות חשבון באפסטור appstore וכן תוכנת אייטונס iTunes המאפשרת ניהול והורדת אפליקציות וגיבוי האייפון למחשב, עדכון גרסאות וכל מה שחיוני להמשך תפקודו התקין של האייפון שלכם.
   

 • אינפורמציה וחידושים בנושא אייפון ואפליקציות לאייפון - להלן ריכוז של אתרים המציגים וסוקרים אפליקציות לאייפון וחידושים בתחום מכשירי אייפון ומערכת ההפעלה שלו:

  אפליקציית החודש:

   CallMemo - אפליקציית חובה לאייפון - חייגן חכם לאייפון המחליף את החייגן הרגיל בשיחות יוצאות וכולל גם מזכירה אישית המתזכרת ומתזמנת שיחות עתידיות. שימוש בה פשוט מונע מכם לשכוח להתקשר.

  האמת שלא ברור לנו איך זו אינה אפליקציה מובנית באייפון - להורדה הקליקו כאן

 • לאתר אייספוט ispot.co.il בו ניתן למצוא קישורים לאפליקציות מעניינות הקלק כאן

  לאתר אייפון 1 iphone1.co.il בו ניתן למצוא קישורים לאפליקציות לפי נושאים הקלק כאן

  לאתר גוד אפס goodapps.info בו ניתן למצוא סקירות וקישורים לאפליקציות מומלצות הקלק כאן

  לאתר אייאפס iapps.co.il בו ניתן למצוא קישורים לאפליקציות מעניינות הקלק כאן

  לאתר אייפונס iPhones.co.il בו ניתן למצוא קישורים לאפליקציות מעניינות הקלק כאן

  לאתר אייפון בעברית iPhone.co.il המספק מידע וקישורים ליישומים ואפליקציות לאייפון הקלק כאן

  למדור מדריך אייפון למתחילים של נענע 10 המספק אינפורמציה החל מתחילים ועד משתמשי אייפון כבדים הקלק כאן

  למדור אייפון של  Ynet הסוקר אפליקציות לאייפון וחידושים לאייפון הקלק כאן

 • מידע על חנות אביזרים לטלפונים סלולריים / מעבדה לטלפונים סלולריים

 • פורומים בנושא אייפון - פורומים הם מקור טוב לאינפורמציה מהשטח הכוללת ניסיון של משתמשי אייפון. להלן ריכוז של פורומים בנושא אייפון ובנושא אפליקציות לאייפון ונושאים אחרים המעניינים משתמשי אייפון:

 • לפורום כללי בנושא אייפון ואפליקציות לאיפון הקלק כאן

  לפורום "הכל על אייפון בעברית" הכולל בעיקר מידע על הפעלה ותפעול מכשיר האייפון הקלק כאן

  לפורום משתמשי אייפון הכולל נושאים כלליים הקלק כאן

  לפורום אייפון בתפוז, העוסק בנושאים כלליים בתחום אייפון הקלק כאן

 • שיחות חינם באמצעות מכשיר האייפון - מכשיר האייפון שלכם, יכול לסייע לכם בחיסכון בהוצאות על שיחות בטלפון הנייד שלכם. ישנן תוכנות המאפשרות לכם לדבר מאייפון לאייפון או מהאייפון למחשב של יעד השיחה שלכם, בחינם ללא כל עלות. ניתן לבצע זאת באמצעות גלישת הנתונים שלכם (בדקו היטב שאכן יש לכם מספיק נפח גלישה בחבילת הגלישה שלכם באייפון) או באמצעות גלישת Wi-Fi. כשאתם בחו"ל אל תעיזו להשתמש בגלישת הנתונים שלכם, כי לאחריה סביר להניח שתצטרכו לקחת משכנתא לכיסוי הוצאות הגלישה שלכם... להלן התוכנות המומולצות לביצוע שיחות חינם באייפון:

 • אפליקציית סקייפ לאייפון תאפשר לכם לדבר חינם עם משתמשי סקייפ אחרים בחינם, או לחייג באמצעות הסקייפ לטלפונים ניידים ונייחים בכל העולם בעלות של כשני סנט לדקה. למידע נוסף ולהורדת אפליקציית סקייפ לאייפון הקלק כאן

  אפליקציית וייבר VIBER לאייפון תאפשר לכם לדבר חינם עם משתמשי VIBER אחרים בחינם. למידע נוסף ולהורדת אפליקציית VIBER לאייפון הקלק כאן

  אפליקציית פרינג לאייפון - פרינג הינה תוכנת שיחות שמרכזת את כל אנשי הקשר שלכם מתוכנות המסרים המיידיים ומאפשרת הן לנהל צ'אטים והן שיחות טלפון למשתמשים אחרים הרשומים בפרינג ללא עלות מהאייפון שלכם. למידע נוסף ולהורדת אפליקציית פרינג לאייפון הקלק כאן

  אפליקציית ICQ לאייפון המאפשרת משלוח SMS בחינם - האפליקציה מאפשרת לשלוח SMS חינם לטלפונים ניידים בכל הרשתות, למעט ברשת סלקום. למידע נוסף ולהורדת אפליקציית ICQ לאייפון הקלק כאן


שימושון קניונים עיצוב גרפי הדפסת פליירים כרטיסי ביקור קלאב הוטל דיל אפליקציות לאייפון סליקה באינטרנט צימרים