בית במושב

משקים למכירה / נחלות במושבים

דף זה עוסק בנושא:

משקים למכירה בשרון

משק למכירה / נחלה למכירה

בית למכירה במושב

משק עזר למכירה במושבים

לפרטים: 09-7423670

משקים למכירה       קרקעות חקלאיות למכירה         צור קשר

TH נכסים הוא משרד תיווך נדל"ן הממוקם במושב שדה ורבורג שבשרון.
המשרד בבעלות תומר וניר הורן בני וילידי המושב אשר מתגוררים בו גם כיום.

משרדנו מתמחה מאז שנת 2000 במכירה והשכרה של נכסי יוקרה במושבי השרון
רוב הנכסים המוצעים על ידינו חדשים בשוק ובלעדיים למשרדנו.

נחלות / משקים חקלאיים / משקי עזר / וילות / קוטגים / מגרשים / מחסנים / וקרקעות חקלאיות.

לרשימת הנכסים למכירה - הקליקו כאן

למשרדנו ניסיון רב ומוכח בליווי עסקאות לא פשוטות אלה של מכירת נדל"ן במושבים, תוך כדי חיסיון מלא ודיסקרטיות מרבית על שמירת פרטי הלקוח(הן הקונה והן המוכר).

משרדנו מלווה ע"י בעלי מקצוע מהמובילים בתחום הנדלן במושבים:
עורכי דין / שמאים / יועצי מס / אדריכלים / קבלנים. דבר אשר מפשט מאד את העסקה ומביא לתוצאות הטובות ביותר.

למשרדנו מאגר לקוחות ייחודי של קונים ושל מוכרים מהארץ ומחו"ל אשר מעודכנים על ידנו על כל נכס חדש היוצא לשוק המכירה.

ייחוד משרדנו בהכרת צרכי הלקוחות וירידה לפרטים קטנים כגדולים והכרת כל מושב על בוריו כגון: חיי קהילה / חוגים / תחבורה / גנים / בתי ספר / שרותים לקהילה/חתך אוכלוסייה.

וכל זאת בליווי חייכני סובלני ואדיב לכל אורך הדרך וגם לאחריה.

התקשרו אלינו עכשיו בטלפון: 09-7423670, 054-4939628, או הקליקו כאן וצרו קשר במייל נשמח להזמינכם למשרדנו לכוס קפה להתרשמות והתייעצות ללא כל התחייבות.

משקים למכירה במושבים

בשנים האחרונות משפחות רבות המתגוררות בתל אביב וערי גוש דן והשרון, מעוניינות לעבור לסביבה כפרית. רכישת משק במושב באזור השרון, היא לרוב הבחירה המועדפת. במחיר דירת יוקרה בתל אביב, ניתן להשיג לעיתים משק או נחלה באחד ממושבי השרון, בהם ניתן להקים בית חלומות משפחתי סביבו חצר רחבת ידיים.

היתרון הגדול של קניית בית במושב באזור השרון, הוא שניתן להגשים את החלום של בית כפרי בסביבה ירוקה ושקטה, מבלי לותר על יתרונות העיר, היות ורוב מושבי השרון נמצאים במרחק של לא יותר מ- 5 דקות מהעיר הקרובה, ולעיתים אף ממוקמים צמוד לעיר, ממש כשכונה יוקרתית וכפרית הצמודה לעיר. הדוגמאות לכך רבות: רכישת בית במושב גבעת ח"ן כמוה כרכישת בית ברעננה, היות ומושב גבעת חן, צמוד לרעננה, רכישת משק במושב צופית, שדה ורבורג, נווה ימין, או גן חיים, תביא אתכם למרחק הליכה מכפר סבא הצמודה אליהם, רכישת משק במושב אלישמע, גני עם, רמות השבים, כפר מל"ל או ירקונה, תאפשר לכם להנות מיתרונות העיר הוד השרון, הצמודה אליהם.

החיסרון היחידי של קניית בית או משק במושבי השרון הוא מחירם הגבוה ולכן רק מי שיכול להרשות לעצמו, יוכל להנות מהיתרונות של מגורים במושב במרכז הארץ באזור הירוק של השרון, יחד עם יתרונות העיר.

לכן, אתם חייבים להיות מלווים על ידי גורם מקצועי שידע לאתר עבורכם את הנכס הנכון במקום הנכון. שידע לתמרן בין סוגי הנכסים המוצעים: נחלה חקלאית במושב, הכוללת את חלקת המגורים והאדמות החקלאיות, משק עזר הכולל חלקת מגורים, בשטח של מספר דונמים, עליהם ממוקם בית המגורים, או בית באחת משטחי ההרחבות במושבים הכולל בית או קוטג' על שטח של 350 מ"ר עד חצי דונם.

משרד TH נכסים, הינו משרד תיווך מנוסה ומקצועי הבקיא על בוריו במתרחש במושבים באזור השרון. אם אתם מחפשים להגשים חלום כפרי ירוק באחד ממושבי השרון, נוכל לאתר עבורכם את הנכס הנכון,

אם אתם בעלי משק חקלאי, משק עזר או בית או זכות לבית בהרחבה ואתם מעוניינים למצוא קונה רציני ואמין - אנו נבצע עבורכם את כל הכרוך במכירת הנכס שלכם.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? בטלפון: 09-7423670, 054-4939628 או הקליקו כאן וצרו קשר במייל ליעוץ חינם ללא כל התחייבות.

קרקעות חקלאיות למכירה באזור השרון

קרקעות חקלאיות, הפכו בשנים האחרונות לאפיק השקעה אטרקטיבי לטווח בינוני וארוך. הפשרת הקרקעות באזורי הביקוש - אזור מרכז הארץ, גרמו לכך שקרקעות חקלאיות רבות, עברו שינוי יעוד והפכו לקרקעות לבניה. מי שהיו בעלי אותן קרקעות, הכפילו את ערך הקרקעות שבידיהן בשיעורים של עשרות מונים.

חשוב להבין שחלום ההתעשרות על ידי רכישת קרקעות חקלאיות שיופשרו "מחר בבוקר", יכול להישאר בגדר חלום במשך שנים רבות. לכן השקעה זו אינה מתאימה לכל אחד.

חשוב להכיר את הסוגיה של אדמה חקלאית בבעלות פרטית - טאבו, מול אדמה חקלאית בבעלות מנהל מקרקעי ישראל, בה לבעל הזכויות בקרקע ישנן זכויות חכירה ושימוש בקרקע.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? בטלפון: 09-7423670, 054-4939628 או הקליקו כאן וצרו קשר במייל ליעוץ חינם ללא כל התחייבות.


- חזור למעלה -

___________________________________________________________________

בית במושב, משקים למכירה בשרון, משק עזר למכירה, משק למכירה במרכז, נחלה למכירה במושבים, בתים למכירה במושבים בשרון

         

לאתר הבית של TH נכסים

 

TH נכסים - בית במושב, משקים למכירה בשרון, תיווך נכסים במושבי השרון
טלפון: 09-7423670, 054-4939628, 052-2421407

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   בית בגבעת חן / רעננה   צימרים   קניונים   עו"ד מקרקעין / נדל"ן   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   בתי מלון   אטרקציות

בניית אתרים - webtov.info אתרים טובים לעסקים