מיזוג אוויר

כאן מופיעות עד חמש חברות מתחום מיזוג אוויר, המתמחות בהתקנת מזגנים ומערכות מיזוג אויר מרכזיות ומזגני אויר לסוגיהם

דף זה עוסק בנושא:

מיזוג אוויר, מזגנים, מזגני אוויר, מתקיני מזגנים, מיזוג מרכזי, מזגן מפוצל, מזגן מיני מרכזי, טכנאי מזוג אויר, תיקון מזגן.

שם החברה: ענק המזגנים

 

מידע נוסף: רשת ענק המזגנים מעניקה שירותי שיווק, יעוץ, מכירה, התקנה ושירות לכל סוגי המזגנים של כל החברות המובילות בענף מיזוג האוויר

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים וחברות.

 

טלפון: 1-700-500-900

 

נייד:

 

פקס: 03-9011200

 

כתובת: העמל 11 אזור התעשיה החדש פארק אפק ראש העין

 

דוא"ל: anak_1@zahav.net.il

 

לאתר האינטרנט:

 

אזור פעילות כל הארץ

שם החברה: אס יוניברסל - התקנה ותיקון מזגנים

 

מידע נוסף: תיקון ושירות לכל סוגי המזגנים, התקנת מערכות מיזוג אויר, מזגנים וציוד נלווה.

שירות אישי, מקצועי ואמין.

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים

 

טלפון:

 

נייד: 050-7892097

 

פקס:

 

כתובת: פתח תקוה

 

דוא"ל: asuniversal@walla.co.il

 

לאתר האינטרנט:

 

אזור פעילותאזור השרון, גוש דן והמרכז, תל אביב, רמת השרון, רעננה, כפר סבא, הרצליה וישובי הסביבה.

שם החברה: הראשון במיזוג

 

מידע נוסף: התקנת מזגנים, מכירה, שירות ותיקונים של מזנים מפוצלים של החברות המובילות

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות

 

טלפון:

 

נייד: 054-5391597

 

פקס: 09-8988050

 

כתובת: אלמוגן 11 כפר יונה

 

דוא"ל: 

 

לאתר האינטרנט:

 

אזור פעילות:  גוש דן, תל אביב, רמת גן , בני ברק, אזור השרון והמרכז


שם החברה: כהן מיזוג אויר

 

מידע נוסף: טכנאי מיזוג אויר מורשה, המעניק שירות תיקונים לכל סוגי המזגנים ומערכות מיזוג אויר.

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות

 

טלפון: 6742257 - 03

 

נייד: 2544222 - 052

 

פקס:

 

כתובת: עוזיאל 56 רמת גן

 

דוא"ל: cimonco@012.net.il

 

לאתר האינטרנט:

 

אזור פעילותתל אביב, גוש דן והמרכז


שם החברה: קירור עדן

 

מידע נוסף: שירות תיקונים לכל סוגי המזגנים  - ביתיים ותעשייתיים על ידי טכנאי מזגנים מוסמך, שירות 24 שעות ביממה (לא בשבת)

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות

 

טלפון: 7198282 - 077

 

נייד: 7198282 - 050

 

פקס: 7198282 - 077

 

כתובת: קלאוזנר 22 רעננה

 

דוא"ל: orit_sz@bezeqint.net

 

לאתר האינטרנט: הקליקו כאן

 

אזור פעילות אזור תל אביב, גוש דן, אזור השרון והמרכז


מידע וטיפים על מזגנים ומיזוג אוויר

מערכת מיזוג אוויר (או מזגן) היא מערכת שנועדה להוציא חום משטח מסוים באמצעות מנגנון קירור. כאשר קיימת מערכת מלאה של איוורור, קירור וחימום היא מכונה לעתים מערכת בקרת אקלים.
עקרון הפעולה עליו מבוסס המזגן הוא חוק פיזיקלי לפיו לצורך הפיכת נוזל לגז (הרתחה) יש להשקיע בו חום ולצורך הפיכת גז לנוזל (עיבוי) יש לגרוע ממנו חום. החום הדרוש לשינוי מצב הצבירה מכונה גם "חום כמוס" מאחר שבתהליך שינוי מצב הצבירה (המבוצע בלחץ קבוע) אין שינוי בטמפרטורה. חוק פיזיקלי נוסף עליו מבוסס עקרון הפעולה של המזגן הוא שטמפרטורת תהליך שינוי מצב הצבירה (מנוזל לגז או מגז לנוזל) תלויה בלחץ, כך שכאשר הלחץ עולה, טמפרטורת שינוי מצב הצבירה גבוהה יותר, ולהיפך.

סוגי מזגנים
מזגן חלון – כל רכיבי המזגן ארוזים בתוך אותה מעטפת. מזגן זה הוא חלש יחסית, כי בגלל מגבלת מקום, החלקים שלו קטנים. התכונה המרכזית של המזגן היא קלות ההתקנה. מכיוון שניתן להתקין אותו על ידי הנחתו בחלון, וסגירת שאר הרווח באמצעות החלון.
מזגן מפוצל – מזגן בו הרכיבים מפוצלים לשני מארזים: מארז אחד לצד הקר, ומארז אחד לצד החם. בצד הקר מצויים כפתורי ההפעלה, מקרן הקירור ומאוורר. ובצד החם מצויים המדחס, מקרן החימום והמאוורר הנוסף. בין שני המארזים יש צינור המוביל את הגז הקר והחם, כבל חשמלי וכן צינור לניקוז המים שנוצרים מההתעבות בחלק הקר. מזגן זה יכול להיות בעל עוצמה רבה, כאשר גורם הרעש העיקרי נמצא מחוץ למבנה. מזגנים מסוג זה מסוגלים למזג את האוויר גם בשטחים גדולים מאוד כמו קניונים ובנייני משרדים.
מערכת קירור מים – במקומות בהם צריך להעביר את הגז הקר למרחק גדול בין המדחס לבין החלק הקר, משתמשים במערכת קירור מים. במקומות כאלו מזגן מפוצל רגיל מאבד את יעילותו. ולכן, מצננים מים לטמפרטורה נמוכה בעזרת הגז, ואז מזרימים את המים לאורך הצנרת למרחקים גדולים. בצד הקר, האוויר נושב על המים, וכך נפלט קור למקום הדרוש.

עוצמת המזגן
עוצמת המזגן נמדדת ביחידות BTU ‏(British Thermal Units), השוות ל- 1,055 ג'אול. 1 BTU הוא כמות האנרגיה הדרושה לחימום פאונד אחד של מים (בערך 0.45 קילוגרם) לטמפרטורה של פרנהייט אחד (בערך 0.56 מעלות צלזיוס). בנקיבת עוצמת הקירור של מזגנים משתמשים ביחידות של BTU בשעה (אם כי הנוהג הנפוץ והמטעה הוא לקרוא לכך רק "BTU"). כאשר מדובר במזגנים, טון קירור אחד שווה ל-12,000 BTU.
כדי לחשב את יעילות המזגן, מחלקים את כמות ה-BTU שהמזגן מפיק בהספק החשמלי שהוא צורך. לדוגמה: למזגן שמפיק 18,000 BTU ושצורך 2,250 ואט תהיה יעילות של 8 EER ‏(Energy Efficiency Ratio).
מדד אחר ליעילות המזגן הוא: COP - Coefficient Of Performance. ניתן להמיר את היעילות מ-EER ל-COP באמצעות חלוקה ב-3.413. לדוגמה מזגן בעל יעילות של 8 EER הוא למעשה בעל יעילות של 2.34 COP.

מזגני האוויר משמשים היום גם לחימום בחורף והם נחשבים לאמצעי חימום יעיל ובטיחותי, אם כי יש מי שמרגישים לא נוח עם האוויר היבש שהוא מוציא.
לאחר שבחרנו את סוג המזגן ועוצמת המזגן המתאימה לנו, עלינו לבחור את החברה שבה נרכוש את המזגן ושתהיה אחראית על התקנתו. יש לדאוג שהמזגן יותקן על ידי טכנאי מזגנים מקצועי ושתינתן אחריות על המזגן ועל ההתקנה. בד"כ מחיר המזגן יכלול התקנה עם צנרת באורך מינימלי ומעבר לה ידרשו תשלום נוסף. לעיתים ניתן להתמקח על התוספת.
עצה אחרונה למי שמתכנן לרכוש מזגן היא לא להמתין לימי השרב הגדול או לימי הקור. רצוי לתכנן רכישת והתקנת מזגן אוויר בתקופות האביב והסתיו, בתקופה בה השוק הרגוע והמחירים נוחים יותר.
 

 

חיפוש מותאם אישית של

סיווגי בעלי מקצוע נוספים במדריך:

איטום וזיפות  אינסטלטור  גבס  גגות  גינון  דודי שמש וחשמל  הדברה  הובלות  וילונות  זגג   חשמלאים  מטבחים  מיזוג אוויר   מעקות   נגרים  ניקיון ופוליש  סוככים  סורגים  עבודות ביוב ושאיבות  פרקטים ודקים   צבע  שיפוצים  שיש  תריסים ועבודות אלומיניום  

הקליקו וקבלו תעודת אחריות
עליה תוכלו להחתים את בעל המקצוע באם אין לו תעודת אחריות משלו.


אילת   אריאל   אשדוד   אשקלון   באר שבע   בת ים   גבעתיים   הוד השרון   הרצליה   חדרה    חולון   חיפה   טבריה   יבנה   יהוד מונוסון   ירושלים   כפר סבא   כרמיאל   מודיעין   נהריה   נס ציונה   נצרת עילית   נתניה   עפולה   פתח תקווה   קרית אונו   קרית גת   קרית שמונה   ראש העין   ראשון לציון   רחובות   רמת גן   רמלה   רמת השרון   רעננה   שדרות   שוהם   תל אביב   שימושון   קניון   צימרים   קלאב הוטל   קיטנות - חוגי טבע   כרטיסי ביקור   קידום אתרים   תמונות - פיתוח / הגדלה   בעלי מקצוע   coupons   it's good  
 אין הנהלת האתר אחראית לכל שימוש שנעשה במידע הנמצא באתר או באתרים המקושרים אליו או של מפרסמים המופיעים בו