סוככים ופרגולות

כאן מופיעים עד חמש חברות המייצרות ומתקינות סוככים למרפסות ולחלונות, פרגולות ופתרונות הצללה

דף זה עוסק בנושא:

סוככים, סוכך, מרקיזה, סוככי חלון, סוככים למרפסת, סוכך זרועות חשמלי, פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום.

שם החברה: צללית סוככים

 

מידע נוסף: החברה המובילה בייצור והרכבת כל סוגי הסוככים והמרקיזות במגוון חומרים ועיצובים, על ידי צוותים מנוסים. מגוון עיצובים, מגוון בדים - פתרונות הצללה מגוונים המותאמים במיוחד לצרכי הלקוח.

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות

 

טלפון: 1-800-221-640

 

נייד:

 

פקס: 5362952 - 03

 

כתובת: אבן גבירול 7 יהוד

 

דוא"ל: info@tzlalit.co.il 

 

לאתר הבית של צללית סוככים: הקליקו כאן

 

אזור פעילות כל הארץ

שם החברה: הסוכך

 

מידע נוסף: יבוא תכנון ייצור והרכבת סוככים ופתרונות הצללה בטכנולוגיה מתקדמת. חברת הסוכך מרכיבה סוככי זרועות חשמליים וידניים למרפסות שמש, סוככי חלון מיוחדים - חשמליים וידניים, מרקיזותף שמשיות, סוככי כבלים ומסילות. חברת הסוכך מייבאת בדי דרלון איכותיים עם ציפוי טפלון בשלל צבעים. כמו כן, מבצעת החברה שיפוץ והחלפת בדים לכל סוגי השימשיות והסוככים. העבודה מתבצעת על ידי צוותים מנוסים ומקצועיים.

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות

 

טלפון: 03-6823473

 

נייד:

 

פקס: 6811080 - 03

 

כתובת: תבור 20 שוהם מ. 60850

 

דוא"ל:  

 

לאתר האינטרנט: הקליקו כאן

 

אזור פעילות:  גוש דן - תל אביב, והסביבה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה והסביביה, השרון - רעננה, כפר סבא, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, נתניה והסביבה, השפלה - רחובות, נס ציונה, שוהם, מודיעין, רמלה והסביבה, באר שבע ודרום הארץ

שם החברה: צל סאן

 

מידע נוסף: ייצור והרכבת סוככים ומרקיזות

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות

 

טלפון: 1-800-222-218

 

נייד: 050-5753535

 

פקס:

 

כתובת: סמטת התבור 7 אזור תעשיה סגולה פתח תקוה

 

דוא"ל: tzel-sun@012.net.il 

 

לאתר האינטרנט:

 

אזור פעילות אזור גוש דן והשרון, המרכז, השפלה, ירושלים וסביבותיה.


שם החברה: סוככי השרון

 

מידע נוסף: סוככי השרון היא מהחברות המובילות בארץ בתחום הסוככים והפרגולות.

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים, מוסדות ומשרדים.

 

טלפון: 1-800-225-509

 

נייד:

 

פקס:03-5472237

 

כתובת: טרומפלדור 3 רמת השרון

 

דוא"ל: shh@shh.co.il

 

לאתר האינטרנט:

 

אזור פעילות כל הארץ


שם החברה: בסיווג זה, נותר מקום אחד פנוי לבעל מקצוע אמין - אם זה אתה הקלק כאן ופנה אלינו

 

מידע נוסף: כאן יופיע המידע על העסק שלך - תחום הפעילות, הנסיון, ההתמחות וסוג הלקוחות אליהם אתה פונה (פרטיים / מוסדות / חברות).

 

 

טלפון: מספר הטלפון של העסק שלך

 

נייד: מספר הטלפון הנייד שלך (אופציה)

 

פקס: מספר הפקס של העסק שלך

 

כתובת: כתובת העסק שלך

 

דוא"ל: כתובת הדואר האלקטרוני אליה אתה מעוניין לקבל פניות

 

לאתר האינטרנט: קישור לאתר האינטרנט שלך, במידה ויש לך אתר (אם אין לך אתר - נוכל להקים עבורך אתר בעלות של 500 ש"ח בלבד)

 

אזור פעילותכאן יופיעו הערים, הישובים והאזורים להם אתה נותן שירות


מידע וטיפים על סוככים ופרגולות

סוכך זרועות הוא הסוכך היחיד המכסה שטחים גדולים באופן דקורטיבי,ללא תמיכת עמודונים וללא צורך בהכנת תשתית מיוחדת כדי להרכיבו, ללא צורך רשיונותוכו'. הוא אינו תופס נפח, אינו משאיר אחריו קונסטרוקציה משהוא מקופל וסגור. שילדתסוכך זרועות עשויה מאלומיניום אל-חלד בציפוי אפוקסי לבן או שנהב בהשגחת מכוןהתקנים.
ניתן לקפל או לפתוח את סוכך זרועות בקלות, ע"ילחיצת כפתור בהפעלת מנוע חשמלי, או ע"י תמסורת ידנית וארכובה (מנואלה), ניתן לשלוטבשטח הפתיחה הרצוי.
את הסוככים ניתן להזמין במידות שונות ובדגמים שונים, בהתאמה לאופי המקום ועל פי דרישותיו של הלקוח. סוכך זרועות מיועדלבתים פרטיים, דירות גג, פנטהאוזים, מרפסות, חלונות ובתי עסקשונים.
סוככיםמיועד בעיקר לשימוש בקיץ. בחורף מומלץ לסגוראותו ולשלוף את הוולן כדי שלא יתבלה מהרוחות של החורף. הוא מגן מפני שמש, חום,לחות, אבק ומפני עיניים סקרניות של השכנים. כיסוי הסוכך עשוי מבדים.

סוכך זרועות מוצלב - סוכך זרועות אשר רוחבו על הקיר שווה או קטן ממידת בליטתו החוצה.סוכך זה מתאים בדרך כלל למרפסות קונזוליות שרוחבן צר.בסוכך מצולב, הזרועות עולות אחת על השנייה כדי לאפשר את קיפולו של הסוכך לאפס.
לסוכך מבנה אסתטי והוא מתאים לבניה המודרנית של מרפסות קונזוליות

סוכך זרועות בתוך מסילה - סוכך זרועות שקצותיו נעים באמצעות גלגלים, בין 2 מסילות הקבועות לשתי הקירותשבצדדיו או לקונסטרוקציה תומכת אחרת. סוכך זה הינו חזק במיוחד ומתאים לעמידה ברוחותבינוניות

סוכך זרועות כפול - זהו סוכך גדול בדרך כלל המורכב משני סוככי זרועות רגילים, כששניהם מתגלגלים על אותוצינור בד, מופעל עם מנואלה או עם מנוע חשמלי. המבנה כולו עומד על שני עמודיםבקצותיו או קיר ועמוד, או בין שני קירות(אז אין כלל עמודים). הוא מתאים להצללותרחבות 6X7 ויש בו בין 4 ל 8  זרועות על פי גודלו

פרגולות ניתן למצוא כיום משני חומרים עקריים, פרגולות עץ ובנוסף פרגולות מאלומיניום. פרגולה מעניקה לנו גג מאוורר מעל מרפסת, פטיו, חצר או גינה. פרגולה היא מישור הבנוי מקונסטרוקציה, עליו מחוברים פסים אלכסוניים (סרגלים) אשר נטויים בזוית. צפיפותם של הסרגלים והכיוון שבו הם פתוחים, קובעים את כמות קרינת השמש שתחדור לשטח שמתחת, ובאילו שעות. בדרך כלל מישור הפרגולה נסמך בצידו האחד על קיר הבית ובצידו האחר על עמודים. לעיתים הפרגולה עצמאית ואז היא נסמכת רק על עמודיה, לעיתים היא נסמכת בין שני קירות או על מסגרת שהוכנה מראש מבטון ואז אין לה עמודים כלל.הרעיון שבפרגולות אלומיניום הוא לייצר גג להצללה אשר בנוסף יהיה אוורירי ולא יהווה מפרש שיצטרך להתמודד עם רוחות חורף חזקות.
בעבר יוצרו פרגולות רק מעץ. היתרון היה המראה הטבעי הנותן תחושה פסטורלית של טבע, החיסרון הוא הצורך בתחזוקה שוטפת של צביעה אחת למספר שנים, כדי למנוע את הבלאי והצורך להקפיד שאכן מדובר בסוג עץ שמתאים לעמוד בכל פגעי מזג האוויר הישראלי. כל אלו גורמים לכך שפרגולות מעץ דורשות אחזקה קבועה, הכרוכה לעיתים בתיקונים ולרוב בצביעה שהמהדרין מקפידים בה כל שנה. מתחילת שנת האלפיים, החלו לייצר פרגולות מאלומיניום, לאלומיניום יש יתרונות רבים: הוא קל וחזק, לא מחליד, לא דליק וניתן לקבל אותו במספר רב של גוונים וצבעים שאיכותם נשמרת לשנים רבות, בלי כל צורך בתחזוקה, אולם מי ששומרים אמונים לעץ, על אף חסרונותיו התחזוקתיים, עדיין מתקשים לותר עליו. כשמזמינים בעל מקצוע, במיוחד להרכבת פרגולת עץ, יש לשים לב שמדובר בעץ שעבר טיפול נגד חרקים וכן לשים לב שהצביעה היא בצבעים העמידים למים ולשמש.

המידע מסתייע במאמר מתוך אתר reader
 

 

חיפוש מותאם אישית של

סיווגי בעלי מקצוע נוספים במדריך:

איטום וזיפות  אינסטלטור  גבס  גגות  גינון  דודי שמש וחשמל  הדברה  הובלות  וילונות  זגג   חשמלאים  מטבחים  מיזוג אוויר   מעקות   נגרים  ניקיון ופוליש  סוככים  סורגים  עבודות ביוב ושאיבות  פרקטים ודקים   צבע  שיפוצים  שיש  תריסים ועבודות אלומיניום  

הקליקו וקבלו תעודת אחריות
עליה תוכלו להחתים את בעל המקצוע באם אין לו תעודת אחריות משלו.


אילת   אריאל   אשדוד   אשקלון   באר שבע   בת ים   גבעתיים   הוד השרון   הרצליה   חדרה    חולון   חיפה   טבריה   יבנה   יהוד מונוסון   ירושלים   כפר סבא   כרמיאל   מודיעין   נהריה   נס ציונה   נצרת עילית   נתניה   עפולה   פתח תקווה   קרית אונו   קרית גת   קרית שמונה   ראש העין   ראשון לציון   רחובות   רמת גן   רמלה   רמת השרון   רעננה   שדרות   שוהם   תל אביב   שימושון   קניון   צימרים   קלאב הוטל   קיטנות - חוגי טבע   כרטיסי ביקור   קידום אתרים   תמונות - פיתוח / הגדלה   בעלי מקצוע   coupons   it's good  
 אין הנהלת האתר אחראית לכל שימוש שנעשה במידע הנמצא באתר או באתרים המקושרים אליו או של מפרסמים המופיעים בו