שיפוצים, אינסטלציה, מיזוג אוויר

דף זה עוסק בנושא:

התקנת מיזוג אויר

מיזוג אוויר מרכזי

תיקון מזגן / מזגנים

מיזוג אוויר - התקנה ותיקון

טלפון: 054-5552136

שיפוצים      אינסטלציה     חשמל      מיזוג אוויר      צור קשר

התיקון הכללי בהנהלת מאיר מסיקה - מומחים להתקנות ותיקון כל סוגי המזגנים, לעבודות שיפוץ בתים ודירות. עבודות אינסטלציה, חשמל, מבצעים עבודות שיפוצים כלליות לבתים וכן שיפוצים קטנים ותיקונים לבית, עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל והתקנות ותיקוני מיזוג אוויר, במחירים אטרקטיביים.

לחברה ניסיון של 15 שנה של מקצוענות וידע. "התיקון הכללי" שיפוצים ומיזוג אוויר, מתבססים על עבודה עברית אישית של בעלי החברה ומבצעים עבודה באחריות מלאה, עם יחס אישי ואדיב, מחירים זולים ואטרקטיביים.

 

מיזוג אוויר - התקנת מזגנים, תיקון כל סוג מזגנים

התקנת מזגנים - מחלקת מיזוג אוויר של "התיקון הכללי" מתמחה בהתקנת מערכות מיזוג אוויר ביתיות ומיזוג אוויר למשרדים וחברות. התקנת מזגנים נעשית על ידי צוות מקצועי ומיומן המבצע התקנות של מזגנים מתוצרת כל החברות המובילות בשוק, תדיראן, טורנדו, אמקור, אלקטרה ועוד.

תיקון מזגנים - התיקון הכללי מתמחה בתיקון כל סוגי המזגנים. החלפת מדחסים, לוחות בקרה, פילטרים וכו. המזגן לא עובד? לפני שאתה מזמין מזגן חדש, הזמן את מחלקת מזגנים של התיקון הכללי שתבדוק האם ניתן לתקן אותו.

אנו מקפידים על שירות מסור, עמידה בזמנים, עבודה מקצועית ומחירים זולים והוגנים.

להצעת מחיר וליעוץ חינם
התקשרו עכשיו בטלפון 054-5552136

- חזור למעלה - ___________________________________________________________________

מיזוג אוויר, התקנת מזגנים, מכירת מזגנים בזול, מזגנים משומשים, מזגנים חדשים, תיקון מזגן אוויר, התקנת מערכת מיזוג אוויר, במרכז, בתל אביב, ראשון לציון, גוש דן אזור השרון.

   

התיקון הכללי - שיפוצים, אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר
טלפון: 054-5552136

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   בניית בריכות שחיה   צימרים   קניונים   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   תדלוק מוזל   בתי מלון   אטרקציות