מפעל לייצור מבנים מבטון מבודד בניה מהירה ואיכותית של מבנים ניידים ומבנים קבועים

מבנה לכל

בניה מהירה איכותית

בניה מתועשת

מבנה נייד - מבנה יביל

דף הבית       שיטת הבניה ויתרונות       פרוייקטים לדוגמא     צור קשר

חברת מבנה לכל עוסקת ביצור מבנים מתועשים, בשיטות מתקדמות המאפשרות בניה מהירה ואיכותית המסתיימת בתוך פרק זמן קצר מאוד של עד שלושה חודשים מקבלת אישורי הבניה.

הבניה בשיטה המתועשת המתקדמת בה בונה חברת מבנה לכל, מתאימים במיוחד למושבים וקיבוצים המעוניינים לבצע בניה מהירה ונקיה מבלי לוותר על האיכות והעמידות של בניה בבלוקים או בבטון.

הבניה הבתים אותם מייצרת חברת מבנה לכל, בנויים מיחידות של בטון מזויין הנבנים בפרק זמן קצר ביותר של עד שלושה חודשים. המבנים המיוצרים מבטון מזוין הוכחו כחזקים כעמידים ומוגנים ביותר ובמידת הצורך ניתנים להעברה מספר רב של פעמים ללא כל נזק.

המבנים הינם בעלי מפרט עשיר וכל הפריטים המורכבים בו עומדים בתו התקן הישראלי. הם מצוידים בעלי הבידוד מיוחד, המוזיל עלויות של חימום וקירור בצורה משמעותית. הבנייה מתבצעת בליווי אדריכלי ובפיקוח הנדסי צמוד.

התכנון גמיש וניתן לבצע תכנון וחלוקה פנימית לפי הזמנת הלקוח החברה כך שהתכנון גמיש והחלוקה הפנימית נעשית לפי הזמנת הלוקח.

החברה קיימת משנת 1989 ובנתה עד היום אלפי יחידות בלמעלה מ- 100 ישובים ברחבי הארץ, החל מבתים פרטיים, צימרים, חדרי ביטחון, ממדים וכולה במשרדים, מעונות סטודנטים, מוסדות ציבור ועוד. בין לקוחותיה המרוצים ניתן למצוא קיבוצים, מושבים, עיריות, מועצות, משטרת ישראל, וצה"ל.

 

חסכון בעלויות

בשיטת הבניה המהירה של מבנה לכל, אתם יודעים בדיוק את העלויות. אין הפתעות ואין סעיף הוצאות "בלתי צפויות" שבבניה בשיטה הרגילה יכולות להגיע לעשרות אחוזים. העלות המתוכננת היא גם זו שעולה בפועל. עלויות הבניה המהירה בשיטת בניה מתועשת של המבנים הניידים / הקבועים כוללות גם את עלויות ההובלה הביסוס וההעמדה של המבנה וכל עלויות עבודות הפנים של הבית. העלויות מלכתחילה הן נמוכות יותר ביחס לבניה רגילה ובסופו של דבר אתם מקבלים בית איכותי בעלות נמוכה ביחס לעלויות הבניה הרגילה

 

בניית ממ"דים וחדרי ביטחון

חברת מבנה לכל משתמשת בידע המקצועי ובנסיון שלה לבניית ממ"דים וחדרי ביטחון במחצית הזמן הרגיל האורך לבניית של חדרי ביטחון וממ"דים. הבניה היא איכותית ועמידה בהתאם לתקני הג"א ופיקוד העורף. השיטה מתאימה במיוחד לישובי קו העימות. בניית ממ"ד מתבצעת כחלק אינטגרלי מהקמת פרוייקט של בניית בית פרטי, או מבנה ציבור, בשיטת הבניה המהירה של מבנה לכל.

הערה: איננו מספקים, בשלב זה, ממ"דים בודדים, אלא רק כחלק מפרוייקט בניה הכולל מבנה מגורים או אחר. אתכם הסליחה.

 

 

 

 

מבנה לכל - מבצעת עבודות בניית בתים בשיטה מתועשת עבור לקוחות פרטיים, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות וחברות. הבניה מתבצעת בכל הארץ, בעיקר ללקוחות פרטיים. השיטה פופולארית במיוחד בהרחבות במושבים, בקיבוצים וכן במצפים בגליל ובנגב. מבנה לכל מבצעת כיום גם התקנת ממ"דים וחדרי ביטחון בישובי עוטף עזה וכן בישובי הצפון במחצית הזמן הרגיל שלוקחת בניית ממ"ד בשיטה הרגילה.

לפרטים נוספים -  צרו איתנו קשר ונראה לכם איך שיטת הבניה המתועשת המהירה שלנו, מתאימה גם לכם וחוסכת לכם עשרות אחוזים בהוצאות הבניה.

  בניה מתועשת מבטון       

מבנה לכל - בניה מתועשת. מפעל לייצור מבנים טרומיים משולבים מבטון מזויין
משרדים ומפעל: שמוטקין 53 (אזור התעשיה הישן) ראשון לציון
טלפקס: 03-9504174 נייד: 052-5088815 (מ. שיווק), 052-3945726 (שאלות טכניות)

שימושון   קלאב הוטל   כרטיסי ביקור   סידור הבית   צימרים   קניונים   בניה / שיפוץ בית   הנהלת חשבונות   עיריות - מועצות אזוריות   עורך דין נדל"ן   אטרקציות