איטום וזיפות

כאן מופיעות עד חמש חברות איטום וזיפות המתמחות באיטום גגות מרוצפים, עבודות איטום כלליות, זיפות גגות שטוחים

דף זה עוסק בנושא:

איטום גגות - איטום גגות מרוצפים איטום מרפסות גג, זיפות גגות, עבודות איטום כלליות.

שם החברה: האומנים - זיפות ואיטום גגות

 

מידע נוסף: האומנים - איטום וזיפות גגות בעלת נסיון של מעל ל- 20 שנה ומספקת שירותי זיפות ואיטום גגות ללקוחות פרטיים ולמוסדות, בשתי שיטות עקריות: איטום גגות באמצעות זפת חם, איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות.

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים ומוסדיים.

 

טלפון: 09-8822197

 

נייד: 052-2539876

 

פקס:

 

כתובת: יצחק שדה 4 נתניה

 

דוא"ל:

 

לאתר האינטרנט: הקליקו כאן

 

אזור פעילותנתניה, חדרה, ישובי הסביבה והמרכז.

שם החברה: ג. מ. איטום

 

מידע נוסף: חברת ג. מ. איטום, קיימת מעל 20 שנה. החברה רשומה ברשם הקבלנים בסיווג איטום ובידוד. החברה מבצעת עבודות איטום ביריעות ביטומניות, זיפות וסיוד גגות, איטום ב- PVC על גגות, חניונים, מרפסות, מרתפים וכו. בנוסף מבצעת החברה יציקות בט - קל.

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים ומוסדיים - משרדי ממשלה, מוסדות ציבור, חברות ציבוריות ופרטיות, קבלני בניין, ועדי בתים. בין לקוחותינו: מכון התקנים הישראלי, דואר ישראל, הביטוח הלאומי, רשת משען, רשת עמל, קופ"ח לאומית, חברת עמידר, בי"ח הדסה, עירית כפר סבא, הרצליה, רמת השרון, נתניה ועוד.

 

טלפון: 09-7658669

 

נייד: 054-4244653

 

פקס: 09-7660996

 

כתובת: הנגר 2 א.ת כפר סבא מ. 44641

 

דוא"ל: mitum@hotmail.com

 

לאתר האינטרנט: הקליקו כאן

 

אזור פעילותכל הארץ - אזור גוש דן, תל אביב, השרון דרום הארץ ואזור הצפון

שם החברה: אב - גד איטום

 

מידע נוסף: חברת אב-גד (קבלן רשום מס' 19103) נוסדה בשנת 1976 ומספקת שירותי איטום באמצעות יריעות PVC ללקוחות פרטיים ולמוסדות. בין תחומי ההתמחות של החברה: איטום גגות, מבנים, בריכות שחייה, מאגרי מים, מתקני מים ועוד.
את העבודות מבצעת החברה באמצעות שיטות האיטום המתקדמות ביותר.

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים ומוסדיים.

 

טלפון: 03-5334787

 

נייד: 050-5218022

 

פקס: 03-5334787

 

כתובת: נחלת בנימין 8, תל אביב 65161

 

דוא"ל:

 

לאתר האינטרנט:

 

אזור פעילותכל הארץ


שם החברה: ברדה איטום גגות

 

מידע נוסף: איטום גגות - התמחות מיוחדת באיטום גגות מרוצפים

 

לקוחות החברה הם לקוחות פרטיים ומוסדיים.

 

טלפון: 03-5325237

 

נייד: 050-5249075

 

פקס: 050-5231803

 

כתובת: יוני נתניהו 20 גבעת שמואל

 

דוא"ל:

 

לאתר האינטרנט:

 

אזור פעילות אזור גוש דן, תל אביב והשרון


שם החברה: בסיווג זה, נותר מקום אחד פנוי לבעל מקצוע אמין - אם זה אתה הקלק כאן ופנה אלינו

 

מידע נוסף: כאן יופיע המידע על העסק שלך - תחום הפעילות, הנסיון, ההתמחות וסוג הלקוחות אליהם אתה פונה (פרטיים / מוסדות / חברות).

 

 

טלפון: מספר הטלפון של העסק שלך

 

נייד: מספר הטלפון הנייד שלך (אופציה)

 

פקס: מספר הפקס של העסק שלך

 

כתובת: כתובת העסק שלך

 

דוא"ל: כתובת הדואר האלקטרוני אליה אתה מעוניין לקבל פניות

 

לאתר האינטרנט: קישור לאתר האינטרנט שלך, במידה ויש לך אתר (אם אין לך אתר - נוכל להקים עבורך אתר בעלות של 500 ש"ח בלבד)

 

אזור פעילותכאן יופיעו הערים, הישובים והאזורים להם אתה נותן שירות


מידע וטיפים על איטום וזיפות גגות

קיימות שתי שיטות לאיטום גגות:
איטום באמצעות יריעות ביטומניות ואיטום באמצעות זפת - זיפות גגות שהיא הותיקה יותר. שיטת זיפות הגגות הולכת ונעלמת מארצנו בעשור האחרון ובמקומה נכנסה לשוק שיטת האיטום עם היריעות הביטומניות.
באופן חד משמעי, כמעט ניתן לאמר כי איטום גגות ביריעות ביטומניות עדיף, יעיל ועמיד בהשוואה לאיטום באמצעות זיפות. אולם גם באיטום באמצעות זפת יכולה לתת את אפקט האיטום המתבקש, במיוחד שישנם גגות שעקב המבנה שלהם, לא מתאימים או מאוד מסובכים מבחינת ביצוע האיטום באמצעות יריעות ביטומניות. מה גם האיטום באמצעות יריעות ביטומניות הינה יקרה יותר. כאמור, ניתן לבצע איטום מוצלח ויעיל באמצעות זפת חם. כדי שתתקבל עבודת איטום מוצלחת יש להקפיד על ביצוע עבודת זיפות על פי הכללים ובאופן תקני, על ידי בעלי המקצוע המוסמכים לכך..
זיפות טוב המסתיים בעבודת צביעה והלבנה טובה של הגג יחזיק מעמד לאורך שנים בתנאי שמקפידים לחדש את הלבנת הגג בזמן. לשם כך רצוי לעלות לגג בתחילת כל קיץ ולוודא שכן הצבע הלבן מכסה את כל הגג ולתקן במקומות בהם הצבע התקלף או דהה.

בשוק האיטום ישנן 3 שיטות מקובלות לביצוע איטום גגות בזפת חם:
1. זיפות בשכבה אחת.
2. זיפות בשתי שכבות עם יריעות פיברגלס בין השכבות.
3. זיפות בשתי שכבות עם רשת אינטרגלס בין השכבות .

בשלושתן לדאוג שהזפת בה מזפתים את הגג היא זפת תיקנית לגגות ובכל מקרה - אין לוותר על הלבנת הגג לשמירה מפני עליית הטמפרטורה בימי שמש (שעלולה להביא להמסת הזפת).

לפני שניגשים לביצוע עבודת הזיפות, יש להקפיד על ניקויו של הגג מלכלוך, אבק, זכוכיות קולטים שנשברות לא פעם ונותרות על הגג, ועוד הפתעות שמוצאים לא פעם על גגות בתים ובניינים, יש לשים לב במיוחד במקומות נסתרים, באזור של דודי השמש, או מזגנים, ובמקומות בהם ישנם סימנים של מים עומדים (ניתן לראות לפעמים כתם כהה יותר על גבי הגג שמסמן שהיתה שם שלולית במהלך החורף).  יש לבצע את עבודת הניקוי באמצעות מטאטא מתאים, ואפילו מברשת המגיעה לפינות ולחריצים הנסתרים, עד למצב בו משטח העבודה נקי.

להלן מספר נקודות אליהן רצוי לשים לב כשמגיע קבלן הזיפות.
עלו לגג וראו שאכן בוצעה עבודת ניקיון יסודית (יש ללא מעט קבלני איטום, נטיה לעיתים שלא להקפיד על כך) ודאו כי נעשה שימוש בזפת מסוג תקני, ודאו כי מניחים רשת אינטרגלס או פיברגלס. שימו לב שגם ה"תפרים" בין הקירות מטופלים באופן יסודי, פינות, החיבור של צינורות הנשם של הביוב, עמודים המחוברים לגג ובמיוחד קצוות הגג. שימו לב שהיריעות "נתפרות" היטב. ביניהן וכן לקצוות הגג.

 


 

 

חיפוש מותאם אישית של

סיווגי בעלי מקצוע נוספים במדריך:

איטום וזיפות  אינסטלטור  גבס  גגות  גינון  דודי שמש וחשמל  הדברה  הובלות  וילונות  זגג   חשמלאים  מטבחים  מיזוג אוויר   מעקות   נגרים  ניקיון ופוליש  סוככים  סורגים  עבודות ביוב ושאיבות  פרקטים ודקים   צבע  שיפוצים  שיש  תריסים ועבודות אלומיניום  

הקליקו וקבלו תעודת אחריות
עליה תוכלו להחתים את בעל המקצוע באם אין לו תעודת אחריות משלו.


אילת   אריאל   אשדוד   אשקלון   באר שבע   בת ים   גבעתיים   הוד השרון   הרצליה   חדרה    חולון   חיפה   טבריה   יבנה   יהוד מונוסון   ירושלים   כפר סבא   כרמיאל   מודיעין   נהריה   נס ציונה   נצרת עילית   נתניה   עפולה   פתח תקווה   קרית אונו   קרית גת   קרית שמונה   ראש העין   ראשון לציון   רחובות   רמת גן   רמלה   רמת השרון   רעננה   שדרות   שוהם   תל אביב   שימושון   קניון   צימרים   קלאב הוטל   קיטנות - חוגי טבע   כרטיסי ביקור   קידום אתרים   תמונות - פיתוח / הגדלה   בעלי מקצוע   coupons   it's good